reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

reklama

Auto ir moto sportas

Viename ilgiausių šių metų Dakaro ralio greičio ruožų „General Financing – Autopaslauga by Pitlane“ komandą lydėjo sėkmė. Stabiliai aukštyn kopiančio Benedikto Vanago pilotuojamas juodasis „Toyota Hilux“ finišą kirto lenktynininkui rekordiškai aukštoje 14 vietoje, o bendroje įskaitoje ekipažas iš 18 pakilo į 16 poziciją.

Sunkiausioms planetoje ištvermės lenktynėms persikėlus iš Argentinos į Čilę, „General Financing – Autopaslauga by Pitlane“ komandos lenktynininkai didina pagreitį. Benediktas Vanagas su šturmanu Andrejumi Rudnickiu ketvirtame Dakaro ralio etape finišavo dvidešimti, o bendroje įskaitoje pakilo į 18 vietą.

Trečiajame Darako ralio etape organizatoriai žadėjo sportininkams galimybę atsikvėpti po pirmadienį įveikto ir daug jėgų bei ištvermės pareikalavusio ilgiausio greičio ruožo. Tačiau „General Financing – Autopaslauga by Pitlane“ lenktynininkai ilsėtis nebuvo nusiteikę. Jie 284 km distanciją įveikė per 3 valandas ir 27 minutes bei užėmė 22 vietą.

Ilgiausias ir karščiausias greičio ruožas Dakaro ralyje susirinko savo aukas. Iš varžybų pasitraukė 12 motociklininkų, 6 keturračiai, dykumoje sudegė ambicingojo lenko Adamo Malyszo bagis.

Šešios iškovotos pozicijos, išsaugota technika ir padarytas geras apšilimas varžybų pradžioje daug kam gali atrodyti kaip puiki diena Dakare. Visgi, „General Financing – Autopaslauga by Pitlane“ komandos lenktynininkui Benediktui Vanagui ją vienu metu norėjosi užmiršti.

Trečią kartą Dakare dalyvausiančio Benedikto Vanago lenktyninis automobilis – nebe paslaptis.

Šį sekmadienį tradiciniame automobilių šonino slydimo renginyje prekybos miestelyje „Urmas“ varžysis šio automobilių sporto meistrai iš Lietuvos ir Latvijos.

Pasimokiusi iš pernykščių nesėkmių, „E100 Go – Pinigine.lt“ komanda, važiuosianti „Spire GT-R“ bolidu, su naujomis viltimis žvelgia į šių metų 1000 km lenktynes Palangoje.

Įpusėjus drift‘o sezonui, Lietuvos automobilių sporto federacijos (LASF) drift‘o komiteto pirmininkas Antanas Kyguolis įvardina čempionato lyderius, naujai kylančias žvaigždes ir pasakoja kokias varžybas turėtų savo akimis pamatyti didžiausi drift‘o gerbėjai.

Besibaigiant 1000 km lenktynių dalyvių registracijai, aiškėja dalyvausiančių komandų sąrašai ir jų sudėtys. Trečią kartą iš eilės šiose varžybose dalyvausiančią „General Financing – STIHL by Pitlane“ komandą papildo naujas profesionalas iš Olandijos.

Šiandien 71 lenktynininkas kirs Pasaulio ralio čempionato (WRC) etapo „Lotos 71st Rally Poland“ starto liniją. Birželio 26-29 dienomis vyksiančio renginio metu ekipažai įveiks 362 kilometrus žvyrinių greičio ruožų, išsidėsčiusių Mikolaikose ir Druskininkuose.

Pasaulio ralio čempionato (WRC) etapo nugalėtoju jau ketvirtą kartą šį sezoną tapęs Sebastien Ogier, jau birželio 27 d. skriesiantis Druskininkų ir jų apylinkių žvyrkeliais, atskleidė, jog Italijos ralis Sardinijoje (Rally d'Italia Sardegna) buvo vienas sunkiausių išbandymų jo karjeroje.

Iki Pasaulio ralio čempionato (WRC) etapo Lietuvoje ir Lenkijoje birželio 26-29 dienomis liko vienintelis žingsnelis – Italija.

Tarptautinės automobilių asociacijos (FIA) organizuojamas Pasaulio ralio čempionatas (WRC) – didžiausiais ir sudėtingiausias iššūkis, kurį tenka įveikti automobilių sporto meistrams, pasižymi senomis tradicijomis ir ilgametėmis pergalėmis, šiemet vyks ir Lietuvoje.

Lietuvoje pradeda stiprėti tendencija, kad šalies automobilių sporto atstovai vis dažniau kreipiasi į bendros kompetencijos teismus, o ne sportinį arbitražą. Visgi, kokia yra pasaulinė praktika?

Balandžio 5 dieną netoli Vievio pirmą kartą Lietuvos prasidės naujo formato enduro motociklų varžybos, pavadintos „Enduro sprint“.

Devyniolika pasaulio rekordų savo kišenėje turintis ir naujų iššūkių nevengiantis galiūnas Žydrūnas Savickas save išbandys dar viename vaidmenyje.

Vasario pradžioje Jungtinėje Karalystėje vykusiame FIA „Off road“ komisijos susirinkime buvo paankstinta ir perkelta „Vilkyčiai European Rallycross Challenge“ renginio data į birželio 1 – ąją bei patvirtinti trys tarptautiniai Lietuvos automobilių sporto teisėjai.

Kauno „Žalgirio“ arenoje gali vykti ir automobilių sporto varžybos – praėjusių metų pavasarį tai įrodė „drifto“ varžybas šioje neįprastoje vietoje surengę organizatoriai. Tai buvo pirmas šoninio slydimo renginys Europoje, vykęs uždaroje arenoje.

Vasario 7 dieną Lietuvos automobilių sporto federacija (LASF) apdovanojo Dakaro ralį įveikusius B. Vanago ir A. Juknevičiaus ekipažus, kurie populiarina automobilių sportą šalyje ir Lietuvos vardą visame pasaulyje.

< Ankstesnė naujiena Kita naujiena >

Rezultatai 21 - 40 is 177

reklama

reklama

reklama