reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

NT naujienos

reklama

Kitos sporto šakos

Gegužės 4–5 d. Ispanijoje, Meridoje, vyko pasaulinis dugninės meškerės („Feeder fishing“) žvejybos čempionatas, kuriame Lietuvos rinktinės atstovai, sugaudę kiek daugiau nei 304 kg žuvies, pasidabino sidabro medaliais. Šiame čempionate iš viso dalyvavo 21 šalies nacionalinės rinktinės, kovojusios penkiose skirtingose Guadianos (Gvadjanos) upės zonose.

Gegužės 1 dieną startuoja Lietuvoje sukurto, įtraukiančio ir greitai perprantamo sportinio montebolo žaidimo mėgėjų komandinis čempionatas. 

Atėjus pavasariui dažnas ryžtasi pradėti įgyvendinti metų pradžioje sau duotą pažadą sportuoti. O vienas iš populiariausių ir paprasčiausių sportinių užsiėmimų – bėgiojimas lauke. Žinovai pasidalino patarimais naujokams, pradedantiems sportuoti, kokią aprangą šiam reikalui reikėtų rinktis.

Nors penkiakovininkė Ieva Serapinaitė apie karjeros pabaigą dar nė negalvoja, o šiemet turi ambicijų startuoti olimpiniame Paryžiuje, dėl savo ateities po kada nors pasibaigsiančios sportinės karjeros ji rami. Aktyvus sportas nesutrukdė olimpietei pasirūpinti antrąja karjera.

Ekstremaliam sportui vis labiau pelnant jaunuolių simpatijas, Trakų Vokėje atveriama 300 kv. m sporto erdvė BMX dviratininkams, paspirtukininkams bei riedutininkams.  Iš aštuonių aktyvaus sporto erdvės rampų net trys sieks įspūdingą aukštį – nuo 2 iki 3,5 metrų.

Šiuolaikiniai išmanieji laikrodžiai demonstruoja tokį aukštą funkcionalumą, jog tiek mėgėjams, tiek profesionaliems sportininkams neretai tampa nepamainomi.  Šis prietaisas – toli gražu rodo ne tik valandas, jo galimybės tokios neįtikėtinos, jog naujausi modeliai sėkmingai stebina net visko mačiusius technologijų mylėtojus.

Savaitgalį Kaune, Bangos arenoje, įvyko mišrių komandų paplūdimio tinklinio mėgėjų turnyras, kurio metu surinktos lėšos bus skirtos karo suniokoto Mariupolio vaikams.

Stipriausioji Anglijos „Premier“ futbolo lyga jau kaip reikiant yra įsibėgėjusi, tačiau lygos vadovams tenka spręsti nemenkus klausimus, kurie yra susiję su tvarkaraščiu.

2022 metų Pekino žiemos olimpinėse žaidynėse Lietuvai atstovaus didžiausia iki šiol rinktinė – 13 atletų. Į Kiniją vyksta penki biatlonininkai, du kalnų slidininkai, keturi slidininkai ir dailiojo čiuožimo pora.

Ispanijoje, Santa Suzanoje, lapkričio 12-14 dienomis vykstančiame pasaulio moterų petankės čempionate, precizinio išmušinėjimo rungties pirmajame etape Lietuvos atstovė Irma Bagdanavičienė užėmė 4 vietą ir iškovojo tiesioginį kelialapį į rungties finalą.

Tokijo olimpinių žaidynių programai persiritus į antrąją dalį, link finišo tiesiosios pajudėjo ir Olimpinis festivalis Tokyo 2020. Tiesa, Nidoje paskutinę sportinės šventės savaitę veiklų tikrai netrūks.

Įsibėgėjus Tokijo olimpinėms žaidynėms paaiškėjo, kad svarbiausiose pasaulyje sporto varžybose startuos ir treko dviratininkė Olivija Baleišytė.

Filmų apie sportą gerbėjams ši vasara tikrai intriguojanti. „Viaplay“ skyrus dideles investicijas dokumentiniams sporto filmams, žiūrovai išvys daugybę stebinančių juostų.

Tokijo olimpinėse žaidynėse Lietuvai atstovaus vos 37 sportininkai. Tai – mažiausia olimpinė rinktinė nepriklausomos Lietuvos istorijoje.

15 metų stipriausioje pasaulio ledo ritulio lygoje rungtyniavęs Darius Kasparaitis iki šiol prisimenamas, kaip kiečiausias vyrukas per NHL istoriją. Vienas garsiausių ir tituluočiausių Lietuvos sportininkų neslepia, kad nors „vis dar dega liepsna žaisti“, tačiau dažnai susimąstantis ir apie stabtelėjimą.

Jei tik bandytume suskaičiuoti, kiek prekių galime įsigyti, pamatytume, kad kategorijų yra ypač daug ir taip pat netruktume pastebėti, kad tam tikros iš jų tampa ypač populiarios kai kuriais metų laikais. Pavyzdžiui, sporto prekės – atėjus pavasariui, galima pastebėti, kad šių prekių populiarumas smarkiai išauga. Taigi, natūraliai kyla klausimas, dėl kokių priežasčių taip nutinka?

 

Dvi su puse valandos. Tiek laiko snieglentininkas Motiejus Morauskas laukė debiuto jaunimo olimpinėse žiemos žaidynėse, tačiau dėl per stipraus vėjo Leysino kurorte (Šveicarija) organizatoriai „slope style“ varžybas galiausiai nukėlė į pirmadienį.

Lietuvos vyrų paplūdimio regbio rinktinė antrus metus iš eilės pateko tarp keturių stipriausių Europos komandų. Maskvoje (Rusija) vykusiose Senojo žemyno pirmenybėse mūsiškiai, kaip ir prieš metus, užėmė ketvirtąją vietą.

Lietuvos plaukimo federacija (LPF) patvirtino – Rūta Meilutytė apsisprendė – baigia savo sportinę karjerą.

Dalius Barkauskas yra Lietuvos olimpinės rinktinės gydytojas. Sportininkų tarpe šis žmogus – absoliutus autoritetas. D. Barkauską jau mėgsta ir aktyviai sportuojanti visuomenės dalis - seminaruose ir konferencijose gydytojas renka sausakimšas auditorijas.

< Ankstesnė naujiena Kita naujiena >

Rezultatai 1 - 20 is 458

reklama

reklama

reklama