reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

reklama

sportosavaite.lt   
2015 07 07, 12:22
„300 Lakes Rally“ žiūrovams – kokteilių ir BBQ vakarai

Image
sportosavaite.lt
Artėjant „300 Lakes Rally“ renginio datai, organizatoriai atskleidžia vis daugiau ežeringame Zarasų krašte vyksiančios vasaros ralio šventės detalių. Kaip visada jų išskirtinis dėmesys skiriamas ne tik lenktynininkams, bet ir žiūrovams.

 

Juos šiais metais žada stebinti pirmą kartą „300 ežerų“ ralyje organizuojamais „Stokker Rally“ kokteilių ir BBQ vakarais.

reklama

 

Pasak „300 Lakes Rally“ organizatorių, kiekvienais metais norisi atnešti naujovių, kurios skatintų kitais metais į ralį sugrįžti ne tik lenktynininkus, žiūrovus, bet ir kaskart pritrauktų vis naujų dalyvių ar pirmą kartą atvažiavusių stebėti ralio žiūrovų.

 

„Kasmet renginio kokybę stengiamės pakelti į aukštesnį lygį, kad sulauktume užsienio ralio meistrų bei sugrįžtančių ir savo draugus atsivežančių ralio žiūrovų. Todėl šiemet ypatingą dėmesį skyrėme ne tik greičio ruožams, jų konfigūracijai ir kokybiškam paruošimui, bet ir žiūrovams, nes „300 Lakes Rally“ jau išaugo vien tik ralio varžybų marškinėlius.

 

Šis renginys tapo didele vasaros švente, kuri yra unikali savo atmosfera. Jos metu žiūrovai gali mėgautis ne tik gražia ežeringo krašto gamta, ralistų viražais greičio ruožuose, bet ir pakilia šventine nuotaika, kuri lydi nuo pat pirmosios ralio dienos kuomet sportininkai tvarkosi visus administracinius formalumus“, – sakė vienas iš organizatorių Audrius Gimžauskas.

 

Šiemet žiūrovai, planuojantys važiuoti į rugpjūčio 7–8 dienomis vyksiantį „300 Lakes Rally“, gali pradėti ruoštis linksmybėms jau nuo pat ketvirtadienio (rugpjūčio 6 dienos). Mat kol lenktynininkai ruošis pirmos dienos batalijoms po starto pozicijų pasirinkimo vakaro, pirmą kartą „300 ežerų“ ralio istorijoje žiūrovai sėkmingą renginio startą galės pažymėti  „Stokker Rally“ kokteilių vakare,  kuris vyks Sėlių aikštėje, Zarasuose.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

 
< Ankstesnis   Kitas >