reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

NT naujienos

reklama

SportoSavaite.lt   
2015 05 14, 17:18
LASF ir „Autoplius Fast Lap“ vienija bendras tikslas

Image
Fast lap
Lietuvos automobilių sporto federacija (LASF) ir „Autoplius Fast Lap“ varžybų organizatoriai yra vieningos nuomonės – sportininkams reikalingos saugios ir kokybiškos varžybos.

 

Federacijos generalinis sekretorius Tomas Digaitis teigia, kad draudimus atėjo metas keisti į pagalbą organizatoriams.

reklama

 

Rezultatyvus susitikimas

 

LASF pakvietė „Autoplius Fast Lap“ organizatorius susitikimui, kurio metu buvo aptartas sportininkų bendruomenei ypač aktualus šių varžybų ir federacijos bendradarbiavimo klausimas.

 

Susitikime dalyvavo LASF prezidentas Romas Austinskas, LASF saugaus varžybų organizavimo (SVO) komiteto pirmininkas Remigijus Antanavičius, LASF generalinis sekretorius Tomas Digaitis ir „Autoplius Fast Lap“ varžybų organizatoriai – Kristijonas Vaičys ir Giedrius Čenkus.

 

„Šie organizatoriai rengia daug dalyvių ir dar daugiau žiūrovų sulaukiančią lenktynių seriją. Ir ne tik Lietuvoje – jos vyksta ir Estijoje, Latvijoje, Lenkijoje. Kodėl Lietuvoje jos vyksta be LASF žinios? Dėl to, kad jos neatitinka LASF suvažiavimo priimtų reglamentuojančių dokumentų. Mes priėmėme sprendimą suteikti konsultacijas organizatoriams šių varžybų klausimais – techniniai reikalavimai, licencijos, teisėjai, trasa, o svarbiausia – žiūrovų ir dalyvių saugumas, kurios padėtų organizuojant varžybas ateityje“, – teigia LASF prezidentas R. Austinskas.

 

Susitikimo metu tapo aišku, kad keletą metų be jokios LASF pagalbos varžybas rengiantys organizatoriai patys rado teisingus sprendimus daugeliui klausimų ir sukūrė renginį, kuris kelia mažai abejonių dėl kokybės ir saugumo. Kaip pasakojo LASF saugaus varžybų organizavimo komiteto pirmininkas R. Antanavičius, tėra keli probleminiai klausimai, kuriuos išsprendus, jokių kliūčių bendradarbiavimui nelieka.

 

„Įsigilinome į visus mus dominusius klausimus, diskutavome su organizatoriais ir dauguma atsakymų mums abejonių nekelia. Tiesa, keletas klausimų išlieka, ties jais reikės padirbėti. Visų pirma, automobilių be saugos lankų dalyvavimas greičiausio rato lenktynėse. Taip pat ir trasos būklė. Tačiau tai - jau ne šių organizatorių, o trasos šeimininkų problema“, – pasakoja LASF saugaus varžybų organizavimo komiteto pirmininkas R. Antanavičius.

 

SVO komiteto pirmininkas priduria, kad šios vieno organizatoriaus ir federacijos nesusikalbėjimo problemos nėra unikalios, tai atspindi visos Lietuvos automobilių sporto problemas, kurios žingsnis po žingsnio yra sprendžiamos.

 

Ateityje – su LASF suderintos varžybos

 

Pasak generalinio sekretoriaus, tiek Lietuvos automobilių sporto federacijos, tiek „Autoplius Fast Lap“ varžybų organizatorių tikslas vienas – rengti saugias ir kokybiškas, pagal visus reglamentuojančius dokumentus vykdomas lenktynes.

 

„Tai yra pasiekiama, kai žmonės kalbasi, diskutuoja ir ieško atsakymų. Susitikimo metu visi dirbome ieškodami išeičių, o ne kliūčių. Sutarėme, kad federacija padės organizatoriams. Ne draus, ne reguliuos, o padės išspręsti aktualius klausimus. Tikslas – jau šiais metais išspręsti visus klausimus ir surengti pirmas su Lietuvos automobilių sporto federacija suderintas „Autoplius Fast Lap“ lenktynes“, – sako T. Digaitis.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >