reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

NT naujienos

reklama

Image
 

 

Praėjusią savaitę Europos krepšinio arenose lietuvių krepšininkai buvo tiesiog nesustabdomi. Deja, tokie mūsiškių pasirodymai Lietuvos krepšinio rinktinės sirgaliams turėtų būti tarsi druska ant žaizdos.

Image
 

Sportosavaite.lt vykdo iniciatyvą „Parodyk, ką gali!“, kurioje gali dalyvauti kiekvienas sporto mėgėjas.

Image
 

Šį sekmadienį Didžiojoje Britanijoje Sebastianas Loebas iškovojo savo šeštąjį čempiono titulą iš eilės ir dar kartą įrodė pasauliui, jog lygių jam dar ilgai nebus.

Image
 

Praeita savaitė Madrido „Real“ gerbėjams buvo tikra košmaras. Rekordinę pinigų sumą naujiems pirkiniams išleidusi komanda, buvo negailestingai sutriuškinta trečiosios lygos ekipos „Alcorcon“.

Image
 

Aštuoniskart „Grand Slam“ nugalėtojas Andre Aggasis prisipažino vartojęs narkotikus. Apie tai jis parašė savo autobiografijoje, teigia JAV leidžiamas „People“ žurnalas.

Image
 

Trečiadienį veiklą pradeda sporto naujienų portalas Sportosavaite.lt. Naujasis projektas išsiskirs savo unikaliu stiliumi ir drąsiai reiškiama nuomone.


Image
 

Šį trečiadienį Lietuvą pasieks Eurolygos turnyras. Pirmieji kovas pradės Kauno „Žalgirio“ krepšininkai, kurie namuose priims Vilerbano „Asvel“ krepšininkus. Tuo tarpu šalies čempionai „Lietuvos ryto“ klubas Vilniuje susitiks su „Efes Pilsen“ ekipa.

Image
 

Šį ketvirtadienį Lietuvos futbolo rinktinė užbaigė atrankos į Pasaulio futbolo čempionatą ciklą. Buvome ir įspūdingų pergalių, ir skausmingų pralaimėjimų liudininkais. Sportosavaite.lt siūlo pažvelgti į visą Lietuvos rinktinės kelią atrankos varžybose.  

reklama

reklama

reklama