reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

NT naujienos

reklama

Image
 

Vasaros kurčiųjų žaidynėms, vyksiančioms gegužės 1–15 d. Brazilijoje, pradėjo rengtis Lietuvos kurčiųjų krepšinio rinktinės. Moterys pluša Kaune, vyrai dirba Birštone.

Image
 

Valstybės investicijų valdymo agentūra (VIVA), valdanti Pagalbos verslui fondą, sudarė  2 mln. eurų vertės paskolos sutartį su garsiausiu šalies krepšinio klubu – Kauno „Žalgiriu“.

Naktinis Krepšinis
 

Iš beveik prieš du dešimtmečius Kaune pradėto rengti neįprasto krepšinio turnyro „Naktinis krepšinis“ jau prieš kurį laiką tapo visaverčiu gatvės kultūros festivaliu ir vieninteliu tokio pobūdžio renginiu visoje Lietuvoje. Šiemet organizatoriai žada nustebinti naujais turnyrais ir kaip niekad dideliu atlikėjų būriu.

Image
 

Pirmą kartą nuo 2016-ųjų metų Kauno „Žalgirio“ klubui teks ieškotis naujo trenerio. Iki šiol komandai vadovavęs treneris Šarūnas Jasikevičius pasinaudojo sutartyje numatyta galimybe išvykti bei naujajame sezone vadovaus Barselonos „FC Barcelona“ komandai, skelbia Žalgiris.lt

Treniruojasi
 

Kaune duris atvėrė modernus individualių futbolo treniruočių centras „IBRA Modern Training“. Čia naudojama garsiausių pasaulio futbolo klubų pripažinta, inovatyvi „Elite Skills Arena“ įranga.

Image
 

Sunku būtų rasti sporto mėgėją, kuris netrokštų varžybų žiūrėjimo išgyventi aistringai. Toks noras gana nesunkiai gali būti įprasmintas žiūrint sporto transliacijas gyvai internetinėje erdvėje. Bene geriausias pasirinkimas - interneto svetainės, kuriose galima žiūrėti esamu laiku vykstančias rungtynes.

Image
 

Sekmadienį Prancūzijoje pasibaigęs Europos futbolo čempionatas visą mėnesį ne tik diktavo šio žaidimo gerbėjų gyvenimo ritmą, bet ir koregavo įprastus mitybos įpročius.

Image
 

Likus kiek mažiau nei mėnesiui iki vieno didžiausių šių metų sporto įvykių – Europos futbolo čempionato – pradžios, Lietuvos pramogų ir sporto pasaulio žvaigždės dalinasi savo prognozėmis, kas, jų manymu, turėtų triumfuoti šiose pirmenybėse. Prizas už teisingą spėjimą, daugiau nei įspūdingas – vienas milijonas eurų.

Image
 

Amerikietiškų automobilių fanai kviečiami į kasmetinį amerikietiškų automobilių suvažiavimą. Suvažiavimas įvyks jau šį šeštadienį, balandžio 20 d., Kaune, prekybos miestelyje „Urmas“. Žiūrovai galės ne tik  pasigrožėti įvairiais automobiliais, tačiau ir patys išbandyti neįprastą transporto priemonę.

Image
 

Pirmadienis Saudo Arabijoje tapo dar vienu sudėtingu iššūkiu dalyviams. Sportininkai turėjo ne tik įveikti daugiau nei 438 kilometrų greičio ruožą ir beveik 300 km pervažiavimų, ber ir akylai saugoti savo techniką. Iki rytojaus starto mechanikai turės tik dvi valandas jos remontui, tad bet koks didesnis pažeidimas galėjo baigtis liūdnai.

Image
 

Pirmadienis Dakaro ralyje buvo ilgas ir nelengvas: sportininkai viso turėjo įveikti virš septynių šimtų kilometrų, iš kurių 438 sudarė greičio ruožas. Negana to, kad sportininkams teko įveikti vieną ilgiausių atstumų šių metų Dakaro ralyje, jie taip pat turėjo itin akylai saugoti savo techniką – šiandien pirmasis maratoninis greičio ruožas, o tai reiškia, kad mechanikai turėjo vos dvi valandas automobilio apžiūroms bei remontui, po kurių technika naktį leis uždaryta iki rytojaus starto.

Image
 

Po pertraukos į profesionalias lenktynes grįžęs daugkartinis 1000 km lenktynių Palangoje nugalėtojas Vytautas Venskūnas džiaugiasi, kad sezonas buvo įdomus, pilnas netikėtumų ir padovanojęs geresnius nei tikėtasi rezultatus. Lietuvis bendroje „ADAC Racing weekend“ sezono įskaitoje užėmė 9 vietą iš 31, o 1 divizione liko ketvirtas.

Image
 

Gegužės 4–5 d. Ispanijoje, Meridoje, vyko pasaulinis dugninės meškerės („Feeder fishing“) žvejybos čempionatas, kuriame Lietuvos rinktinės atstovai, sugaudę kiek daugiau nei 304 kg žuvies, pasidabino sidabro medaliais. Šiame čempionate iš viso dalyvavo 21 šalies nacionalinės rinktinės, kovojusios penkiose skirtingose Guadianos (Gvadjanos) upės zonose.

Image
 

Gegužės 1 dieną startuoja Lietuvoje sukurto, įtraukiančio ir greitai perprantamo sportinio montebolo žaidimo mėgėjų komandinis čempionatas. 

Bėgimas
 

Atėjus pavasariui dažnas ryžtasi pradėti įgyvendinti metų pradžioje sau duotą pažadą sportuoti. O vienas iš populiariausių ir paprasčiausių sportinių užsiėmimų – bėgiojimas lauke. Žinovai pasidalino patarimais naujokams, pradedantiems sportuoti, kokią aprangą šiam reikalui reikėtų rinktis.

Image
 

Nors penkiakovininkė Ieva Serapinaitė apie karjeros pabaigą dar nė negalvoja, o šiemet turi ambicijų startuoti olimpiniame Paryžiuje, dėl savo ateities po kada nors pasibaigsiančios sportinės karjeros ji rami. Aktyvus sportas nesutrukdė olimpietei pasirūpinti antrąja karjera.

reklama

reklama

reklama