reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

reklama

Auto ir moto sportas

Pasimokiusi iš pernykščių nesėkmių, „E100 Go – Pinigine.lt“ komanda, važiuosianti „Spire GT-R“ bolidu, su naujomis viltimis žvelgia į šių metų 1000 km lenktynes Palangoje.

Įpusėjus drift‘o sezonui, Lietuvos automobilių sporto federacijos (LASF) drift‘o komiteto pirmininkas Antanas Kyguolis įvardina čempionato lyderius, naujai kylančias žvaigždes ir pasakoja kokias varžybas turėtų savo akimis pamatyti didžiausi drift‘o gerbėjai.

Besibaigiant 1000 km lenktynių dalyvių registracijai, aiškėja dalyvausiančių komandų sąrašai ir jų sudėtys. Trečią kartą iš eilės šiose varžybose dalyvausiančią „General Financing – STIHL by Pitlane“ komandą papildo naujas profesionalas iš Olandijos.

Šiandien 71 lenktynininkas kirs Pasaulio ralio čempionato (WRC) etapo „Lotos 71st Rally Poland“ starto liniją. Birželio 26-29 dienomis vyksiančio renginio metu ekipažai įveiks 362 kilometrus žvyrinių greičio ruožų, išsidėsčiusių Mikolaikose ir Druskininkuose.

Pasaulio ralio čempionato (WRC) etapo nugalėtoju jau ketvirtą kartą šį sezoną tapęs Sebastien Ogier, jau birželio 27 d. skriesiantis Druskininkų ir jų apylinkių žvyrkeliais, atskleidė, jog Italijos ralis Sardinijoje (Rally d'Italia Sardegna) buvo vienas sunkiausių išbandymų jo karjeroje.

Iki Pasaulio ralio čempionato (WRC) etapo Lietuvoje ir Lenkijoje birželio 26-29 dienomis liko vienintelis žingsnelis – Italija.

Tarptautinės automobilių asociacijos (FIA) organizuojamas Pasaulio ralio čempionatas (WRC) – didžiausiais ir sudėtingiausias iššūkis, kurį tenka įveikti automobilių sporto meistrams, pasižymi senomis tradicijomis ir ilgametėmis pergalėmis, šiemet vyks ir Lietuvoje.

Lietuvoje pradeda stiprėti tendencija, kad šalies automobilių sporto atstovai vis dažniau kreipiasi į bendros kompetencijos teismus, o ne sportinį arbitražą. Visgi, kokia yra pasaulinė praktika?

Balandžio 5 dieną netoli Vievio pirmą kartą Lietuvos prasidės naujo formato enduro motociklų varžybos, pavadintos „Enduro sprint“.

Devyniolika pasaulio rekordų savo kišenėje turintis ir naujų iššūkių nevengiantis galiūnas Žydrūnas Savickas save išbandys dar viename vaidmenyje.

Vasario pradžioje Jungtinėje Karalystėje vykusiame FIA „Off road“ komisijos susirinkime buvo paankstinta ir perkelta „Vilkyčiai European Rallycross Challenge“ renginio data į birželio 1 – ąją bei patvirtinti trys tarptautiniai Lietuvos automobilių sporto teisėjai.

Kauno „Žalgirio“ arenoje gali vykti ir automobilių sporto varžybos – praėjusių metų pavasarį tai įrodė „drifto“ varžybas šioje neįprastoje vietoje surengę organizatoriai. Tai buvo pirmas šoninio slydimo renginys Europoje, vykęs uždaroje arenoje.

Vasario 7 dieną Lietuvos automobilių sporto federacija (LASF) apdovanojo Dakaro ralį įveikusius B. Vanago ir A. Juknevičiaus ekipažus, kurie populiarina automobilių sportą šalyje ir Lietuvos vardą visame pasaulyje.

Iki Pasaulio ralio čempionato (WRC) Lietuvoje liko mažiau nei 5 mėnesiai. Tuo tarpu Monte Karle triumfavo praėjusių metų čempionas Sebastien Ogier, o į čempionatą sugrįžusios „Hyundai“ sportininkai nefinišavo.

„Žalvaris – Dakar“ komanda - Antanas Juknevičius ir Vytautas Obolevičius automobiliu „Toyota FJ Cruiser“ įveikė šių metų Dakarą ir finišavo 56-oje vietoje. Vyrai džiaugiasi pasiektu rezultatu ir drąsiai teigia: „Įrodėme, kad ir su standartiniu automobiliu galima įveikti Dakarą!“

Antanas Juknevičius džiaugiasi savo paties finišu sunkiausiose Dakaro lenktynėse, tačiau nedvejodamas nurodė: „Didžiausias mano pasiekimas šių metų Dakare – Aidyno Rachimbajevo užimta 18-ta vieta.

Antanas Juknevičius ir Vytautas Obolevičius įveikė šių metų Dakarą bei užėmė 56-tą vietą bendroje įskaitoje. Patys patyrę daugybę išbandymų ir ne kartą privertę nerimauti savo sirgalius, jie geriausiai gali suprasti bei įvertinti kolegų pastangas.

Antanas Juknevičius pasakoja kaip sekėsi važiuoti smėlynuose ir kokios komandoje tvyro nuotaikos.

„Žalvaris – Dakar“ komandos vyrus A.Juknevičių ir V.Obolevičių persekioja rimti mechaniniai gedimai. Dienos metu nutrūko variklio pagalvės varžtai ir nusileidęs variklis nuspaudė elektros laidus, automobilis buvo remontuojamas trasoje net 5 valandas.

A.Juknevičiaus ir V.Obolevičiaus „Žalvaris-Dakar“ ekipažas informavo, kad šiandien 9-ojo greičio ruožo pradžioje sugedo jų pilotuojamas Toyota FG Cruiser automobilis.

< Ankstesnė naujiena Kita naujiena >

Rezultatai 41 - 60 is 190

reklama

reklama

reklama