Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Auto ir moto sportas

Iki Pasaulio ralio čempionato (WRC) Lietuvoje liko mažiau nei 5 mėnesiai. Tuo tarpu Monte Karle triumfavo praėjusių metų čempionas Sebastien Ogier, o į čempionatą sugrįžusios „Hyundai“ sportininkai nefinišavo.

„Žalvaris – Dakar“ komanda - Antanas Juknevičius ir Vytautas Obolevičius automobiliu „Toyota FJ Cruiser“ įveikė šių metų Dakarą ir finišavo 56-oje vietoje. Vyrai džiaugiasi pasiektu rezultatu ir drąsiai teigia: „Įrodėme, kad ir su standartiniu automobiliu galima įveikti Dakarą!“

Antanas Juknevičius džiaugiasi savo paties finišu sunkiausiose Dakaro lenktynėse, tačiau nedvejodamas nurodė: „Didžiausias mano pasiekimas šių metų Dakare – Aidyno Rachimbajevo užimta 18-ta vieta.

Antanas Juknevičius ir Vytautas Obolevičius įveikė šių metų Dakarą bei užėmė 56-tą vietą bendroje įskaitoje. Patys patyrę daugybę išbandymų ir ne kartą privertę nerimauti savo sirgalius, jie geriausiai gali suprasti bei įvertinti kolegų pastangas.

Antanas Juknevičius pasakoja kaip sekėsi važiuoti smėlynuose ir kokios komandoje tvyro nuotaikos.

„Žalvaris – Dakar“ komandos vyrus A.Juknevičių ir V.Obolevičių persekioja rimti mechaniniai gedimai. Dienos metu nutrūko variklio pagalvės varžtai ir nusileidęs variklis nuspaudė elektros laidus, automobilis buvo remontuojamas trasoje net 5 valandas.

A.Juknevičiaus ir V.Obolevičiaus „Žalvaris-Dakar“ ekipažas informavo, kad šiandien 9-ojo greičio ruožo pradžioje sugedo jų pilotuojamas Toyota FG Cruiser automobilis.

Lietuvių „Žalvaris-Dakar“ komanda sėkmingai įveikė 8-tą greičio ruožą Dakaro lenktynėse ir finišavo 52-oje vietoje. Lietuvos ir Baltarusijos „General Financing–Autopaslauga“ ekipažas šį greičio ruožą pabaigė 38-oje pozicijoje.

Antano Juknevičiaus ekipažo šturmano Vyto Obolevičiaus komentaras po 7 greičio ruožo Dakaro ralyje.

Dakaro ralyje važiuojančio lietuvio Antano Juknevičiaus komentaras po penktojo greičio ruožo.

Atvykus į biuvaką paaiškėjo, kad yra bėdų su galiniais amortizatoriais dėl tam tiktų kontruskcinių netobulumų, tad teko ieškoti vidurnaktį nusipirkti panašius.

Antano Juknevičiaus įspūdžiai po važiavimo trečiajame ralio ruože.

Antanas Juknevičius pasakoja apie incidentą antrajame ralio ruože.

„Žalvaris – Dakar“ komandos lenktynininko Antano Juknevičiaus interviu po pirmo labai sėkmingo greičio ruožo Dakare.

Apvogtas Antano Juknevičiaus automobilis, nusuktas veidrodėlis, iškilusi grėsme techninėje komisijoje.

Iki Dakaro lenktynių maratono beliko 4 dienos ir Argentinoje renkasi vis daugiau lenktynininkų bei juos aptarnaujančio personalo.

Po dešimties dienų, sausio 4 dieną Pietų Amerikoje startuos sunkiausios pasaulio maratono lenktynės – „Dakar 2014“.

Dakaro ralio organizatoriai paskelbė oficialius dalyvių sąrašus bei jų starto numerius.

Lapkričio 23-24 d. Vilniaus biliardo klube „Pool Masters“ įvyks paskutinės šiais metais reitinginės komercinės pulo varžybos „Go Africa LT taurė“, kurias organizuoja Lietuvos moterų biliardo lyga (LMBL).

Kitais metais startuos automobilių ralis Londonas – Vilnius. Apie 50 lenktyninių automobilių, iš viso apie 100 žmonių, iš Londono, planuojama, pajudės balandžio pabaigoje ir Vilnių pasieks gegužės pradžioje.