reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

NT naujienos

reklama

B. Vanagas (T.Tumalovičiaus nuotr.)
 

Prasukus galvoje paskutinių dienų chronologiją, džiaugiuosi dėl vieno - patirties, kurią įgavau. Įvykių seka nuo antros Dakaro dienos nebuvo tai, ką mes planavom. Žinojau, kad Dakaras yra išbandymas, bet, kad toks jis bus mums, negalėjau patikėti.

Image
 

Šiek tiek nuslūgus euforijai po aukso medalio iškovojimo Londono olimpiadoje, atsiras gausybė norinčiųjų pasišildyti jos šlovės spinduliuose. Įdomu, kad bene pirmoji tai suskubo padaryti... pasaulinė supermega žvaigždė Lady Gaga.

Image
 

Kaip jau visi žinote, „Manchester City“ vakar sutriuškino tituluočiausią visų laikų Anglijos klubą „Manchester United“ rezultatu 6 – 1.

Image
 

Nors „Lietuvos rytas“ ir eilinį kartą pralaimėjo, tačiau turbūt ne vienam šias rungtynes stebėjusiam per televizorių užstrigo atmintyje komentatoriaus Vaido Čeponio pasakyti komentarai apie įsimintinesnius rungtynių momentus.

Image
 

Lietuvos krepšinio federacijos generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas tvirtina, kad 2011 metų Europos čempionato dalyvių skaičių išplėtus iki 24, mūsų šalis papildomų išlaidų nepatirs, o daugybė į Lietuvą atvykusių gerbėjų išleis kur kas daugiau pinigų, nei buvo galima tikėtis .

Image
 
Prieš keletą dienų žiniasklaidoje pasirodžiusi neoficiali informacija, kad gynėjas Renaldas Seibutis pasirašys sutartį su Kauno „Žalgiriu“, pasitvirtino. Sutartis su šiuo krepšininku – puikus Kauno klubo laimėjimas.
Image
 

Nesusipratimai futbolo aikštelėje nėra itin dažnas dalykas, tačiau kuomet jie įvyksta, malonu nebūna niekam. Tačiau kai rungtynių metu vaikytis kamuolio kartu pradeda ir... šuo, tuomet tai sukelia juoko tiek žiūrovams, tiek žaidėjams.

Image
 

Sportosavaite.lt redakciją pasiekė laiškas, kuriame skelbiama kuriamą dokumentinį filmą apie Joną Valančiūną.

Image
 

Beveik dvi savaites trukusi akcija „Aš tikiu Lietuvos pergale!“ vakar pasiekė finišą. Anot jos organizatorių, visuomenė noriai priėmė šią iniciatyvą, todėl planuojama, kad kitais metais ji vyks ne tik didžiausiuose šalies miestuose.

Image
 

Rugsėjo mėnesį Lietuvoje praūžusio Europos vyrų krepšinio čempionato atgarsiai mūsų šalyje aidi dar ir dabar. Šį kartą internautai sugalvojo garsiąją Hitlerio pykčio priepuolio sceną iš filmo "Trečiojo Reicho žlugimas" pritaikyti situacijai apie Lietuvos rinktinės pralaimėjimą Makedonijai čempionato ketvirtfinalyje.

Image
 

Deja, Lietuvoje tos dvasios mažoka, be to, tuoj baigsis ir A lygos čempionatas, Lietuvos rinktinė dar ilgai nežais namie jokių kokią nors reikšmę turinčių varžybų, tad nusprendžiau patikrinti už kiek galima pamatyti kokybišką futbolą stadione užsienyje. 

Image
 

Didieji supyko. Esą bus aniems ant jų  šaukti, esą viskas tvarkoje ir  bendraus su kitais kaip norės ir kada norės. Ir ne tik bendraus, bet dar ir kitus tildys. Ir net žiniasklaidą tramdys.


reklama

reklama

reklama