reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

NT naujienos

reklama

Apie mus

 

Sporto naujienų portalas Sportosavaite.lt kiekvieną dieną pateikia išsamias naujienas, analitinius straipsnius apie sporto aktualijas, ekspertų komentarus, interviu su sportininkais ir sporto organizacijų vadovais.

 

Profesionalus sportas yra pramoga žiūrovui. Vadovaudamiesi tokiu požiūriu mes pateikiame informaciją savo portale. Išradingos antraštės, savitas rašymo stilius ir argumentuota nuomonė yra trys pagrindiniai Sportosavaite.lt pateikiamos informacijos bruožai.

 

Sportosavaite.lt didelį dėmesį skiria ne tik populiariausioms, bet ir mažiau žinomoms sporto šakoms bei mėgėjiškam sportui. Tam sukurta speciali rubrika Parodyk, ką gali!, kurioje skaitytojai skatinami informuoti apie tokius renginius.

 

Kiekvieną pirmadienį portale publikuojamas naujas internetinio savaitraščio numeris. Sportosavaite.lt redakcijos žurnalistų ir portalo skaitytojų nuomones galite rasti rubrikoje „Dienoraščiai”.

 

Netrukus startuos Konsultacijų rubrika, kurioje kūno kultūros specialistai teiks naudingus patarimus ir atsakys į skaitytojų klausimus. Jei norite šioje rubrikoje konsultuoti, rašykite el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiančio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą .

 

Visada atsižvelgiame į Jūsų pastabas ir pasiūlytas temas, dirbame siekdami padaryti portalą kuo patogesnį ir nuolat pateikiame įvairių naujovių.

 

Laukiame Jūsų, gerbiamieji mūsų skaitytojai, atsiliepimų, pasiūlymų.

 

Mums rašykite el. paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiančio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą .