reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

NT naujienos

reklama

Image
 

Vanduo – mūsų organizmo pagrindas, kurio svarbą itin greit pajaučiame sportuodami ar kepinami saulės. Tiesa, „Kauno maratono klubui“ priklausanti olimpietė ir trenerė Inga Juodeškienė tikina pastebinti, kad pradedantieji sportininkai dažnai suklysta rinkdamiesi tarp daugybės vandens rūšių. Tad kaip teisingai aprūpinti savo organizmą vandeniu ir kokį rinktis?

Image
 

Po 2012 metų Londono Olimpinių žaidynių lengvaatletė Austra Skujytė laikinai pasitraukė iš aktyvaus sporto, tačiau veiklos ir permainų asmeniniame gyvenime šiuo laikotarpiu tikrai netrūko.

Image
 

20-ies daugiausiai uždirbančių klubų pajamos praėjusį sezoną išaugo daugiau nei 400 mln. eurų (8 proc.) ir pasiekė 5,4 mlrd. eurų.

Image
 

Vasarą blankiai Lietuvos rinktinėje atrodęs Jonas Valančiūnas vis tvirčiau jaučiasi ikisezoninėse NBA rungtynėse.

Image
 

Sekmadienį Ispanijos lygos rungtynėse Šarūno Jasikevičiaus atstovaujama „Barcelona“ 77:78 nusileido Bilbao „Gescrap“.

Image
 

Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) lygoje rungtyniaujantis „Dzūkijos“ klubas šiemet gali pasigirti įspūdingu „pirkiniu“. Tai – 217 cm ūgio milžinas iš Lenkijos Cezaris Trybanskis, dar prieš keletą metų vilkėjęs NBA klubų marškinėlius.

Image
 

NBA čempionas ir triskart visų žvaigždžių rungtynių dalyvis Antoine'as Walkeris prarado visus per karjerą uždirbtus pinigus.

Image
 

Prieš kiek daugiau nei savaitę lengvaatletis Silvestras Guogis pagerino Lietuvos 400 metrų barjerinio bėgimo rekordą. Tačiau šį sezoną traumų kamuotas sportininkas Londono olimpiadą stebi tik kaip žiūrovas. 22-ejų metų bėgikas nenuleidžia rankų ir galvoja apie po ketverių metų vyksiančias žaidynes Brazilijoje.

Image
 

Lietuvos moterų futbolo čempionate praėjusį mėnesį užfiksuota sensacija – penkerius metus pralaimėjimo čempionate nepatyrusią Šiaulių „Gintra-Universitetas“ komandą nugalėjo „Kauno“ ekipa.

Image
 

Žengti koja kojon su olimpiečiu ar pasaulio čempionu, perimti iš jo rankų deglą, jausti savo klasės, mokyklos draugų pagarbą ir ovacijas, bėgti garbingiausiomis Kauno sportui ir visuomenei vietomis, kilniai asistuoti neįgaliam sportininkui – tai tik dalelė vertybinių išraiškų, kurias patyrė sportininkai, mokiniai, jų tėveliai, mokytojai pilietinės–olimpinės akcijos metu.

Image
 

Lietuvos U-17 jaunimo futbolo rinktinė (1995 m. gimimo ir jaunesni žaidėjai) pirmą kartą istorijoje pateko į Europos U-17 čempionato antrąjį „Elitinį“ atrankos etapą.

Image
 

Šiais metais „Eurobasket 2011“ buvo jei ne svarbiausias, tai vienas esminių įvykių šalyje, todėl šia tema žiniasklaidoje pranešimų netrūko. Kai kam informacijos galėjo pasirodyti netgi per daug – 2011 m. kovą-rugsėjį Lietuvos žiniasklaidoje užfiksuota beveik 15 tūkstančių pranešimų.

Image
 

„Samsung Electronics Baltics“ kartu su oficialiu kompanijos žaidynių ambasadoriumi Robertu Javtoku ir Lietuvos tautinis olimpinis komitetas kviečia kiekvieną mūsų šalies gyventoją rinkti olimpinio deglo nešėją.

Image
 

Po pergalės prieš turkus, Sportosavaite.lt kalbintas prancūzų žurnalistas C. Jougleux mano, kad prancūzai laimės bronzą.

Image
 

Po netikėto turkų pralaimėjimo lenkams, Sportosavaite.lt kalbintas vienas iš turkų žurnalistų teigė, kad kovai su lenkais nebuvo nusiteikta.

reklama

reklama

reklama