reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

reklama

SportoSavaite.lt   
2015 08 25, 00:40
Skaisgirys žada dar nematytą krepšinio realybės šou
Image
Rolandas Skaisgirys
Buvęs krepšininkas, o dabar – televizijos prodiuseris Rolandas Skaisgirys pristatė naują ilgai brandintą projektą. Gimtojo miesto klubą – Šakių „Zanavyką“ – R. Skaisgirys žada atiduoti į krepšinio mėgėjų rankas, o budri kamerų akis stebės kiekvieną sverbesnį klubo narių žingsnį.

 

Realybės šou žiūrovai spręs komandos komplektacijos klausimus, startinio penketo sudėtį ir panašius dalykus. Pradedantys krepšininkai kviečiami siųsti savo žaidimo vaizdus organizatoriams ir taip turės galimybę prasibrauti į ekipos sudėtį.

 

„Galutinis žodis priklausys fanų armijai. Bet treneriai padės sustyguoti visas nuomones. Šio projekto tikslas – užimti kuo aukštesnę vietą lygoje“, – aiškino klubo valdybos nariu tapęs R. Skaisgirys.

reklama

 

Klubas ir toliau žais antroje pagal pajėgumą, Nacionalinėje krepšinio lygoje. Realybės šou bus transliuojamas nuo TV6 televizijos eteryje nuo šių metų rudens, o NKL rungtynes rodys DELFI.

 

R. Skaisgirys teigia, kad šį projektą brandino apie dešimt metų.

 

Komandą naujajame sezone treniruos Nerijus Zabarauskas, įvairias klausimais konsultuos Darius Maskoliūnas.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >