reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

NT naujienos

reklama

SportoSavaite.lt   
2015 08 28, 17:10
Mačas su Olandija – puiki proga rinktinei grįžti į pergalių kelią 
Image
Lietuva turėtų grįžti į pergalių kelią
Šiandien Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė tęsdama pasiruošimą Europos čempionatui žais antrąsias rungtynes Akropolio taurės turnyre – su Olandijos ekipa.

 

Po dviejų nesėkmių iš eilės – kukli Olandijos rinktinė atrodo labai tinkamas varžovas, pirmam žingsniui į pergalių kelią. Olandai užima tik 88 vietą FIBA reitinge, o jos didžiausios žvaigždės rungtyniauja „antrojo ešelono“ Europos komandose, daugiau kaip pusė rinktinės žaidėjų – savo šalies lygoje.

reklama

 

Olandijos rinktinė šiemet į Europos čempionatą sugrįžo po 26 metų pertraukos. O šis sugrįžimas yra vadinamas tikru stebuklu, nes Olandijos krepšinio federacija neturėjo pinigų dalyvauti atrankos į čempionatą etape.

 

Tačiau ekipos treneris Toonas van Helfterenas nepasidavė. Dirbdamas be užmokesčio, jis į treniruočių stovyklą pakvietė net 42 krepšininkus, tačiau iš pradžių atvykti sutiko... tik septyni, tarp kurių nebuvo geriausių šalies žaidėjų.

 

Nepaisant to, atrankos grupėje Olandija sugebėjo įveikti favoritę Juodkalniją, užėmė antrą vietą ir iškovojo teisę dalyvauti Europos čempionate pirmą kartą nuo 1989 m.

 

Lietuvos rinktinėje šįvakar nebus registruoti vakar itin blankiai atrodę Robertas Javtokas ir Jonas Mačiulis. Javtokas pelnė vos du taškus, o Mačiulis, per 28 min. – nė vieno.

 

Rungtynės Lietuva – Olandija šiandien tiesiogiai bus rodomos per TV3 televizija, nuo 19 val. Visą transliacijų iš Akropolio taurės tvarkaraštį rasite čia .

 

2014 m. Olandijos rinktinės žaidimo epizodai. Jei nematote video, spauskite čia .

 

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 
 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >