reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

NT naujienos

reklama

sportosavaite.lt   
2024 04 23, 10:01
Apranga sportui – kokią rinktis?

Bėgimas
Bėgimas
Atėjus pavasariui dažnas ryžtasi pradėti įgyvendinti metų pradžioje sau duotą pažadą sportuoti. O vienas iš populiariausių ir paprasčiausių sportinių užsiėmimų – bėgiojimas lauke. Žinovai pasidalino patarimais naujokams, pradedantiems sportuoti, kokią aprangą šiam reikalui reikėtų rinktis.

 

Aktyviam sportui – sintetinė apranga

 

Kaune, prekybos miestelyje „Urmas“, įsikūrusių sportinių drabužių parduotuvių atstovai pabrėžia, kad, kalbant apie aktyvų sportą, reikia rinktis sintetinę, arba turinčią daugiau sintetinio audinio aprangą.

 

„Medvilnė prisigeria prakaito, jis neišgaruoja greitai, audinys tampa sunkus, varva. Galima sekti profesionalių sportininkų pavyzdžiu – nei vienas neužsivilks medvilnės sportui. Lauko sportui tiek vasarai, tiek žiemai yra specialūs audiniai, užsukus į parduotuvę galima išsirinkti su konsultanto pagalba“, - sako Egidijus Vaitkevičius, parduotuvės „Viva Sport“ atstovas.

 

Pasak jo, didelė dalis žmonių sportinių prekių parduotuvėse renkasi rūbus ne sportui, o laisvalaikiui, nes šie yra patogesni. Todėl šiose parduotuvėse galima rasti ir didelį medvilninių drabužių asortimentą.

 

Bėgimo bateliai – ne tik bėgimui

 

Net ir bėgimo batelius, anot pašnekovo, dažnas įsigyja ne bėgiojimui, o laisvalaikiui, pasivaikščiojimams, nes jie yra lengvesni.

 

E. Vaitkevičiaus drabužius sportui pataria pirkti ne internetu, o fizinėje parduotuvėje.

 

„Sportuojant labai svarbu patogi, komfortiška apranga. Reikia pajusti drabužį, jausti kaip jis priglunda, suprasti, kaip tu su juo jautiesi“, - patarimais dalijosi prekybininkas.

 

Grožis – ne paskutinėje vietoje

 

Tris dešimtmečius sportinės aprangos prekyboje dirbantis Igoris pastebi, kad didelė dalis jo klientų – taip pat laisvalaikiui drabužių ieškantys pirkėjai.

 

„Sportinės aprangos daugiausia ieško maratonininkai – jiems reikalinga speciali avalynė, geliniai bateliai, su kuriais galima bėgti labai ilgus atstumus. Tokiems klientams labai svarbi kokybė jie renkasi atitinkamus prekinius ženklus. Iš sportinių drabužių taip pat daugiausia perka skirtus bėgimui. Renkantis rūbus sportui, reiki žiūrėti, kad audinys būtų tamprus, su elastanu, poliesteriu, viskoze, pralaidus orui“, - pasakojo pašnekovas.

 

Perkantiems laisvalaikio drabužius svarbiausia patogumas, praktiškumas.

 

„Tokius rūbus klientai renkasi pagal poreikius, pagal nuotaikas. Vieniems laisvalaikio drabužių reikia atostogoms, kitiems į garažą dirbti. Perkantiems laisvalaikiui svarbu, kad apsivilkus būtų ne tik patogu, bet ir gražiai žiūrėtųsi“, - patirtimi dalijosi prekybininkas.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

 
< Ankstesnis   Kitas >