reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

NT naujienos

reklama

sportosavaite.lt   
2023 10 30, 16:57
Jaunieji futbolininkai techniką tobulinsis naujame treniruočių centre

Treniruojasi
Treniruojasi
Kaune duris atvėrė modernus individualių futbolo treniruočių centras „IBRA Modern Training“. Čia naudojama garsiausių pasaulio futbolo klubų pripažinta, inovatyvi „Elite Skills Arena“ įranga.

 

Tikimasi, kad ši, žaidėjų techniką ir teisingus sprendimus aikštėje tobulinanti įranga, stipriai prisidės prie geresnių aukšto lygio žaidėjų ugdymo Lietuvoje. Tai – pirmasis toks treniruočių centras Baltijos šalių ir Lenkijos regione.

 

Naujajame treniruočių centre esanti įranga skirta būtent žaidėjų individualiam meistriškumui tobulinti, kurio Lietuvos futbolo žaidėjams iki šiol trūksta.

reklama

 

„Niekam ne paslaptis, kad jau daugelį metų Lietuvoje futbolą žaidžiame naudodami jėgą, bet ne galvą ar techniką. Tačiau geriausi pasaulio klubai ar aukščiausio lygio nacionalinės rinktinės diktuoja kitokias madas. Futbolą paremtą gerais sprendimais, technika bei greičiu. Todėl mūsų treniravimo būdai bei įranga sukurti taip, kad pagerintume šias savybes. „IBRA Modern Training“ treniruočių centre dominuoja kamuolio valdymas, sprendimų priėmimo greitis, aikštės matymas“, - pasakojo centro vadovė Vestina Juršaitė.

 

Prekybos miestelio „Urmas“ patalpose įsikūrusiame centre naudojama „Elite Skills Arena“ (ESA) sistema efektyviai lavina reakciją, aikštės matymą, sprendimų priėmimo greitį, gebėjimus priimti, valdyti kamuolį, gerina kūno valdymą ir daugelį kitų futbolui reikalingų įgūdžių.

 

„Šią sistemą Didžiojoje Britanijoje 2014 metais sukūrė „AFC Bournemouth“ klubo savininkas Eddie Mitchellas, atvedęs savo komandą nuo antros lygos paskutinių vietų iki Anglijos „Premier“ lygos. Dabar sistema yra pripažįstama kaip iš esmės keičianti treniruočių technologiją, o ją naudoja tokie futbolo grandai kaip AC „Milan“, „Juventus“, „Manchester City“, FC „Barcelona“, - sakė pašnekovė.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

 
Kitas >

reklama

reklama

reklama