reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

reklama

SportoSavaite.lt   
2015 08 24, 22:46
Prie šešiolikmečių triumfo finale labiausiai prisidėjo metais jaunesnės merginos
Image
Merginos parodė charakterį
Lietuvos šešiolikmečių (U16) merginų rinktinė laimėjo Europos B diviziono čempionatą. Treniruojamos Daliaus Ubarto lietuvės sekmadienį Ohrido mieste Makedonijoje vykusiame finale po pratęsimo 80:74 (22:15, 16:15, 9:20, 20:17, 13:7) įveikė bendraamžes iš Baltarusijos.

 

Ketvirtojo kėlinio viduryje atrodė, kad Lietuvai be kelialapio į A divizioną teks tenkintis sidabru. Baltarusės pirmavo 10 taškų – 65:55.

 

Tačiau tada iniciatyvos ėmėsi penkiolikmetė Gabija Šegždaitė, kuri pelnė iš eilės keturis taškus ir atliko rezultatyvų perdavimą Karolinai Kazočiūnaitei, kuri dar labiau sumažino persvarą. Kita penkiolikmetė – Dalia Donskichytė – ir Ligita Tamutytė likus 2 min. 22 sek. rezultatą išlygino – 65:65. Keturi kėliniai baigėsi 67:67. [mosloadposition straipsny}

 

Pratęsimas virto „Talentų U15 kartos“ projekto dalyvių – D.Donskichytės ir G.Šegždaitės – šou. Jos pelnė visus Lietuvos rinktinės taškus. D.Donskichytė įmetė tritaškį ir du baudos metimos, o G.Šegždaitė – du dvitaškius ir keturis baudos metimus.

 

Iš viso D.Donskichytė įmetė 25 taškus (5 atkovoti kam., 5 perimti kamuoliai, 5 praž.), G.Šegždaitė – 16 (8 atkovoti kamuoliai). Vidurio puolėja Livija Sakevičiūtė pridėjo 11 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šegždaitė ir Donskichytė jau žiba ir tarp šešiolikmečių

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

 

 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >