reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

NT naujienos

reklama

sportosavaite.lt   
2023 12 22, 10:00
Vytautas Venskūnas sėkmingai pabaigė „ADAC Racing weekend“ sezoną

Image
Vytautas Venskūnas
Po pertraukos į profesionalias lenktynes grįžęs daugkartinis 1000 km lenktynių Palangoje nugalėtojas Vytautas Venskūnas džiaugiasi, kad sezonas buvo įdomus, pilnas netikėtumų ir padovanojęs geresnius nei tikėtasi rezultatus. Lietuvis bendroje „ADAC Racing weekend“ sezono įskaitoje užėmė 9 vietą iš 31, o 1 divizione liko ketvirtas.

 

„Prieš sezoną nežinojau ko galima tikėtis, nes kurį laiką nebuvau važiavęs profesionaliose lenktynėse. Nors automobilis puikiai pažįstamas jau daug metų, tačiau norėjau pasitikrinti ir savo fiziškumą, galimybes. Trasos žinomos, tačiau ne visose buvau lenktyniavęs, o tik treniravęs kitus lenktynininkus. Tad reikėjo naujai susipažinti su konfigūracijomis. Rezultatai būtų dar geresni jei ne nelemtas momentas Ošerslebene, kai lūžo vairo traukė, teko lenktynių nebaigti, prarasti svarbius įskaitinius taškus“, – sako V. Venskūnas.

Iškilmingoje apdovanojimų ceremonijoje Vokietijoje, Esene, apsilankęs V. Venskūnas prisiminė ir sezono metu patirtus nuotykius.

 

„Ošerslebene vykusių lenktynių metu stipriai lijo, tad teko važiuoti su lietaus padangomis. Ir čia aš buvau pranašesnis už varžovus, nes tokios sąlygos man visuomet labai patiko, lyjant lietui įgaunu pranašumą. Ir susilyginau su lenktynininkais, kurie važiuoja kur kas su modernesniais automobiliais su įvairiomis šiuolaikinėmis stabilizavimo sistemomis“, – prisimena lenktynininkas.

 

Geri rezultatai įkvėpė lietuvį „ADAC Racing weekend“ lenktynėse startuoti ir kitąmet. Tiesa, nuspręsta šiek tiek patobulinti V. Venskūno vairuojamą „Porsche 993 GT2“. Planuojama sumažinti automobilio svorį – į lengvesnius bus keičiami sparnai, variklio dangtis. Į pranašesnę bus pakeista ir visa stabdžių sistema.

 

Nors V. Venskūnas ir gauna pasiūlymų važiuoti kitose lenktynėse, taip pat lenktynėse Palangoje, kitose žiedinėse lenktynėse, tačiau planuoja koncentruotis tik į „ADAC Racing weekend“.

 

„Man patinka šis lenktynių formatas. Aišku, reikia persiorientuoti iš anksčiau važiuotų ilgo nuotolio lenktynių į trumpą, tačiau tai yra įdomu. Čia reikia visą energiją atiduoti čia ir dabar, netaupyti savęs, dar didesnė yra klaidos kaina. Tad belieka toliau treniruotis, palaikyti fizinę formą ir laukti naujojo 2024 metų sezono“, – sako Vytautas Venskūnas, ne kartą su Lietuvos vėliava važiavęs 24 valandų lenktynėse Niurburgringo trasoje.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

 
< Ankstesnis   Kitas >

reklama

reklama

reklama