reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

reklama

SportoSavaite.lt   
2015 08 26, 11:06
Lažybininkai: krepšinio gerbėjai tiki Lietuvos pergale Europos čempionate
Image
Lietuviai tikisi rinktinės triumfo
Lietuvos krepšinio gerbėjai tiki, kad mūsų rinktinė šiemet gali po daugiau nei dešimties metų pertraukos ir vėl triumfuoti senojo žemyno krepšinio pirmenybėse. Tokias išvadas leidžia daryti lažybų bendrovės „TonyBet“ paskelbti išankstinių statymų rezultatai.

 

Didžioji dauguma besilažinančiųjų stato už tai, kad mūsiškiai iš Prancūzijos grįš su aukso medaliais.

 

Paskutinį kartą lietuviai Europos čempionų taurę į viršų kėlė 2003-aisiais Švedijoje, kuomet finale įveikė favorite laikytą Ispaniją. Iki aukso nedaug trūko ir prieš dvejus metus Slovėnijoje, tačiau tuomet Jono Kazlausko auklėtiniai kovoje dėl pirmosios vietos nusileido Prancūzijos rinktinei.

reklama

 

„Žinoma, kol čempionatas dar neprasidėjo, kol komandos dar tik dėliojasi žaidimo planus, prognozuoti yra gana sunku, tačiau sprendžiant pagal sudėtis, favoritai yra gana aiškūs, tai – Prancūzijos ir Ispanijos rinktinės“, - apie didžiausias galimybes triumfuoti artėjančiame čempionate turinčias komandas kalbėjo TonyBet bukmekeris Marius Zalensas.

 

„Vis dėlto, nereikėtų pamiršti, kad prieš dvejus metus mūsiškiai taip pat nebuvo tarp pagrindinių favoritų laimėti auksą, tačiau nužygiavo iki pat finalo nepaisant to, kad komandoje nebuvo Manto Kalniečio. Žinoma, šiemet prancūzai su septyniais NBA žaidėjais atrodo ypač galingai, ispanai turi nuostolių, tačiau su Pau Gasoliu jie neabejotinai yra rimti pretendentai į titulą“, - favoritų pranašumus vardino Zalensas.

 

Oficialiame FIBA Europe puslapyje šiuo metu pateikiamuose rinktinių reitinguose Lietuva užima 4-ąją poziciją, į priekį praleisdama Ispanijos, Serbijos ir Prancūzijos komandas.

 

TonyBet žaidėjų favoritai Europos čempionate:

 

1.                         Lietuva

Nepaisant to, kad rinktinėje šiemet nėra net keturių labai svarbių žaidėjų, o paskutinėse kontrolinėse rungtynėse tik Renaldo Seibučio dėka buvo išvengta sutriuškinimo prieš Kroatiją, lietuviai tiki savo rinktinės galimybėmis Europos čempionate ir aktyviai lažinasi už tai, kad mūsiškiai grįš su aukso medaliais. Bendra už Lietuvos pergalę šiuo metu pastatyta suma yra daugiau nei dvigubai didesnė už visų kitų rinktinių pergales kartu sudėjus.

 

2.                         Prancūzija

Galingą sudėtį šiemet surinkusią Prancūziją patys lažybininkai laiko pagrindine favorite apginti čempionės titulą. NBA žvaigždžių Tony Parkerio, Nicolaso Batumo, Boriso Diaw, Rudy Goberto ir Evano Fourniero vedami prancūzai Europos karalių sosto lengvai tikrai neužleis.

 

3.                         Ispanija

Ispanijos rinktinė šiemet, kaip ir Lietuva, turi labai rimtų nuostolių – jų sudėtyje nebus tokių žaidėjų, kaip Juanas Carlosas Navarro, Jose Manuelis Calderonas, Ricky Rubio, Marcas Gasolis ir Serge'as Ibaka. Vis dėlto, nepaisant skaudžių netekčių, ispanai išlieka vieni turnyro favoritų tiek tarp krepšinio ekspertų tiek ir tarp sirgalių.

 

4.                         Graikija

Pastaruosius šešerius metus tarptautinėse arenose mindyti graikai, panašu, yra nusiteikę susigrąžinti prarastą šlovę. Milvokio „Buks“ komandoje suspindusios naujosios šalies žvaigždės Giannio Antetokounmpo vedami 2005-jų Europos čempionai į naujas aukštumas pasiruošę kilti jau šiemet.

 

5.                         Turkija

Aibės veteranų ir šalies krepšinio žvaigždžių dėl įvairių priežasčių netekusi Turkija šiemet bandys kautis naujais ginklais. Nors jų gretose nebus Eneso Kanterio, Emiro Preldžićiaus, Hedo Turkoglu ir Omer Ašiko, TonyBet žaidėjų favoritų sąraše turkai, vis dėlto, užima gana aukštą penktąją vietą.

 

Pirma vieta prognozuojama ir grupėje

 

Kartu su viso čempionato favoritais, „TonyBet“ paskelbė ir potencialius kiekvienos pirmojo etapo grupės nugalėtojus, už kuriuos daugiausiai lažinasi bendrovės žaidėjai.  A ir B grupėse, kaip ir bendroje čempionato favoritų rikiuotėje, tikimasi atitinkamai Prancūzijos ir Ispanijos pergalių.

 

Tuo tarpu C grupėje, kurioje žais Kroatija ir Graikija, laukiama kur kas atkaklesnės kovos ir už abiejų komandų galimybes užimti pirmąją vietą lažinamasi beveik vienodai. Lietuvos rinktinė – neabejotina D grupės lyderė.

 

Įdomu ir tai, kad krepšinio gerbėjai įsitikinę, jog Slovėnija tikrai netaps C grupės nugalėtoja, už tai, kad praėjusio čempionato šeimininkai netriumfuos C grupėje, statoma daugiausiai.

 

Šių metų senojo žemyno pirmenybės startuoja jau rugsėjo penktąją dieną. Lietuvos rinktinė Europos čempionato D grupės kovas Rygoje pradės rungtynėmis su Ukrainos nacionaline komanda.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

 

 

 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >