reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

NT naujienos

reklama

SportoSavaite.lt   
2015 08 29, 13:10
Palankūs burtai Berankiui žada kovą antrajame „US Open“ etape
Image
Berankis bandys iškopti ir į trečią etapą
Ištraukus „US Open“ turnyro burtus paaiškėjo, jog pirmuoju Ričardo Berankio varžovu prestižinėse JAV pirmenybėse tapo 46-oji pasaulio raketė, portugalas Joao Sousa. Su juo lietuvis teniso kortuose susitiks jau pirmadienį.

 

R. Berankis „Us Open“ turnyre dalyvaus trečią kartą savo karjeroje, o geriausias iki šiol pasiektas lietuvio rezultatas – antrasis etapas. Ar šiemet pavyks Ričardui pagerinti savo pasiekimą?

 

Atvirosios JAV pirmenybės žaidžiamos ant kietos dangos, o šiemet R. Berankis ant jos žaidė daugiausiai – net 19 mačų, iš kurių laimėjo vienuolika. Tuo tarpu jo priešininkas ant kietos dangos iš viso žaidė 12-a ir laimėjo vos 4-is kartus. Iš viso lietuvis šį sezoną laimėjo pusę iš žaistų 44-ių mačų, o portugalas – 27-is iš 52-ių.

reklama

 

Varžovai apylygiai

 

Portugalas prieš R. Berankį turi nemenką ūgio persvarą, kuri gali padėti jam geriau atlikti stiprius padavimus. Vis dėlto, Didžiojo kirčio turnyruose abiems žaidėjams sekėsi panašiai: abu tenisininkai pasiekė tik pirmą etapą Prancūzijos pirmenybėse ir antrą Vimbldone, o atvirosiose Australijos pirmenybėse geriau žaidė J. Sousa, pasiekęs trečiąjį etapą. Tuo tarpus R. Berankis šiame turnyre įveikė tik vieną varžovą.

 

Šiems tenisinininkams savo karjeroje dar neteko žaisti vienas prieš kitą, o statistiniai rodikliai taip pat nenurodo stiprios vieno iš žaidėjų persvaros. Galima manyti, kad pirmasis Ričardo Berankio varžovas – lygiavertis, kurį lietuvis tikrai gali įveikti ir žengti į antrąjį „Us Open“ etapą. Lažybų bendrovės taip pat prognozuoja mūsiškio pergalę, tačiau tik po labai atkaklios kovos.

 

Žinoma, R. Berankui laimėjus šį mačą tolimesnė sėkmė pirmenybėse labai stipriai priklausys nuo kitų varžovų. Šįmet geriausias 78-osios pasaulio raketės pasiekimas – antra vieta „Recanati challenger“ turnyre Italijoje, kur R. Berankis tik finale nusileido Mirza Basicui.

 

Iškops į trečiajį etapą?

 

Poroje su Rusijos gruzinu Teimurazu Gabašviliu lietuvis taip pat žais ir dvejetų varžybose. Prieš ką jiedu varžysis dar nėra aišku – burtai bus traukiami pirmąją turnyro savaitę. Šiais metais T. Gabašvilio ir R. Berankio duetas laimėjo Hiustone vykusį ATP 250 serijos turnyrą, o Vankuveryje pasiekė pusfinalį.

 

Nors vienetų varžybose čempionu šįmet R. Berankis dar nėra tapęs, prestižinėse JAV pirmenybėse lietuvis turi tvirtą galimybę nukeliauti bent jau į antrąjį raundą, o galbūt net ir pagerinti savo pasiekimą ir iškopti trečiąjį turnyro etapą.

 

Lietuvos teniso gerbėjai geriausio šalies tenisininko pasirodymą „US Open“ turnyre, kaip ir visus kitus atvirųjų JAV teniso pirmenybių mačus, galės tiesiogiai stebėti lažybų bendrovės TonyBet puslapyje.

 

„Us Open“ turnyras prasidės rugpjūčio 31 d. Niujorke.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >