reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

NT naujienos

reklama

lrt.lt   
2013 07 18, 09:18
Tenisininkė M. Hingis vėl grįžta į profesionalų sportą

Tenisas
Tenisas
Buvusi pirmoji pasaulio raketė Martina Hingis iš Šveicarijos atnaujina profesionalios sportininkės karjerą, praneša oficiali Moterų teniso asociacijos (WTA) interneto svetainė.  

 

32-metė tenisininkė dalyvaus „Southern California Open“ turnyro Karlsbade (JAV) dvejetų varžybose. Jos partnere bus Daniela Hantuchova iš Slovakijos.

reklama

 

Turnyro organizatoriai M. Hingis ir D. Hantuchovai suteikė vardinį kvietimą. Turnyras Karlsbade Martinai Hingis bus pirmas profesionalų lygmenyje per 6 metus.

 

Šveicarė karjerą baigė 2007 metais po to, kai dopingo testas parodė, kad ji vartoja kokainą. M. Hingis neigė vartojusi narkotikus, bet pasitraukė iš profesionalaus sporto ir nesibylinėjo su antidopodingo agentūra.   

 

Pasitraukimas 2007 m. buvo antrasis M. Hingis pasitraukimas iš profesionalaus sporto. Pirmąkart apie tenisininkės karjeros pabaigą ji paskelbė 2002 metais, tačiau 2006-aisiais sugrįžo. 

 

Per savo karjerą M. Hingis penkis kartus laimėjo „Didžiojo kirčio“ turnyrų vienetų varžybas ir devynis kartus – dvejetų. Pirmąja pasaulio rakete ji buvo 209 savaites. 

 

www.lrt.lt

 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >