reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

reklama

Sportosavaite.lt   
2014 05 16, 12:46
Naktinį krepšinį Kaune žais komandos iš visos Lietuvos

Image
sportosavaite.lt
Tradicinis naktinio krepšinio 3x3 turnyras šiemet bus dar didesnis nei pernai – pirmą kartą dalyvaus studentų ir moksleivių komandos ne tik iš Kauno, bet ir iš kitų šalies miestų.

 

„Pernai turėjome per šimtą komandų, šiemet bus daugiau kaip pusantro šimto. Norinčiųjų buvo ir daugiau, bet tiesiog per vieną naktį visi nebūtų spėję sužaisti. Todėl registraciją į vakarinę dalį buvome priversti stabdyti jau ketvirtadienį“, - pasakojo renginio koordinatorius Dovydas Keturakis.

reklama

 

Pasak jo, į šiandien vyksiantį turnyrą užsiregistravo komandos iš Vilniaus, Šakių, Utenos ir kitų miestų.

 

Turnyre gali dalyvauti vaikai ir jaunimas nuo 10 iki 26 metų. Dalyviai suskirstyti pagal amžių į keturias grupes. Moksleiviai žais dieninėje dalyje, kuri prasidės 14 val., vyresnieji į aikšteles išbėgs 20 val.

 

Kaip jau tapo įprasta, prekybos miestelio „Urmas“ teritorijoje vyksiantis renginys yra ne tik krepšinio, bet ir gatvės kultūros fiesta.

 

Renginio metu koncertuos garsiausi Lietuvos hip-hop muzikos atlikėjai bei DJ-ai, ekstremalius triukus demonstruos riedlentininkai, BMX dviratininkai, break-dance šokėjai.

 

Jaunieji graffiti meistrai piešiniais papuoš Kauno miesto viešojo transporto autobusą, kuris visus ateinančius metus riedės miesto gatvėmis.

 

„Ne pirmus metus stengiamės paremti įvairias gražias Kauno jaunimo iniciatyvas. Naktinio krepšinio turnyras – viena įdomiausių ir unikaliausių Kauno studentų tradicijų, todėl labai smagu, kad galime prisidėti prie jos puoselėjimo“, - sako prekybos miestelio „Urmas“ rinkodaros vadovas Jonas Plenta.

 

Šį krepšinio turnyrą jau dvyliktą kartą rengia Kauno technologijos universiteto Dizaino ir technologijų fakulteto studentų atstovybė „DiDi“.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >