reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

reklama

Sportosavaite.lt   
2014 05 20, 11:03
Štombergas:„Žalgiris“ ir „Lietuvos rytas“ nėra tokie stiprūs, kaip praėjusiais sezonais

Image
S. Štombergas
Pasikeitęs Lietuvos krepšinio lygos (LKL) jėgų santykis, kai Kauno „Žalgiris“ ir Vilniaus „Lietuvos rytas“ susitiko jau pusfinalyje, demonstruoja, kad praraja tarp pagrindinių šalies klubų ir likusių komandų nyksta.

 

Tuo įsitikinęs daugiau nei pusę sezono „Žalgiriui“ vadovavęs Saulius Štombergas.

reklama

 

Pasak trenerio, sustiprėjusios Klaipėdos, Prienų ar Šiaulių komandos išryškino ir šalies grandų problemas. „Žalgiris“ ir „Lietuvos rytas“ nėra tokios stiprios komandos kaip praėjusiais sezonais, – teigė S.Štombergas. – Kitų LKL komandų komplektacija gera, žaidžia patyrę žaidėjai. Todėl krepšinis darosi įdomesnis. Egzistavusi praraja tarp grandų ir kitų ekipų jau išnyko.“

 

„Žalgiris“ šiemet LKL finale žais su pirmą kartą į jį iškopusiu Klaipėdos „Neptūnu“. Tuo metu paskutinius 15 metų finaluose žaisdavęs „Lietuvos rytas“ kovos tik dėl trečios vietos.

 

Pats S.Štombergas, kuris balandžio pradžioje pasitraukė iš „Žalgirio“ komandos vyr. trenerio pareigų, kol kas negalvoja apie tolimą ateitį. Vasarą jis vadovaus Lietuvos jaunių (iki 18 metų) rinktinei, kuri kovos Europos čempionate, todėl visos mintys – pirmiausia apie šią komandą.

 

„Pradžia padaryta, turiu šiokios tokios patirties, kaip viskas vyks, pamatysime kitais metais“, – nedaugžodžiavo S.Štombergas.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

 
< Ankstesnis   Kitas >