2010 11 24, 21:45
„Lietuvos rytui“ nepavyko įveikti „Fenerbahce Ulker“

litnews.lt nuotr.
Nepaisant gero Šarūno Jasikevičiaus pasirodymo, „Fenerbahce Ulker“ vilniečius jų namų aikštėje įveikė rezultatu 75:81 ir dar labiau sumažino jų šansus patekti į kitą etapą.

„Lietuvos rytas“ po šių rungtynių liko su viena pergale iškovota per šešerius Eurolygos mačus.

Rungtynėse su „Fenerbahce Ulker“ svečiai keliais taškais atsiplėšė jau pirmajame kėlinyje ir panašų pranašumą išlaikė iki didžiosios pertraukos. Po dviejų kėlinių – 36:40.

Trečiajame ketvirtyje svečiai vėl trūktelėjo į priekį ir po jo pirmavo jau 15 taškų persvara.

Ketvirtajame turkų pranašumas išaugo iki aštuoniolikos, tačiau taiklūs vilniečių tritaškiai atgaivino viltį – skirtumas sumažėjo iki dešimt, o likus 20 s – ir iki septynių.

Tačiau didesnės intrigos „Fenerbahce Ulker“ aikštės šeimininkams sukurti neleido. Tik paskutinėmis mačo sekundėmis Šarūnas Jasikevičius baudų metimais sumažino skirtumą iki šešių – 75:81.

Abi komandos nedaug dėmesio skyrė gynybai, o tai leido „Lietuvos rytui“ pademonstruoti nemažai gražių epizodų puolime. Daugelio jų iniciatorius buvo žaidimo skonį vis geriau jaučiantis Š. Jasikevičius. Tačiau toks žaidimas buvo palankesnis daugiau  individualiai stipresnių žaidėjų turinčiai Stambulo ekipai.

„Lietuvos rytas“: Gecevičius 16, Nalga 14 (8 atk. kam.), Jasikevičius 12 (8 rez. perd.), El-Aminas 10, Valančiūnas 6, Jomantas (7 atk. kam.) ir Newley po 5.

„Fenerbahce Ulker“: Ukičius 24, Savas 16, Lavrinovičius 6.