reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

NT naujienos

reklama

sportosavaite.lt   
2019 06 26, 10:11
Įdomu: „Olympiakos“ kitą sezoną varžysis tik Eurolygoje

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Pirėjo „Olympiakos“ ekipa artėjantį krepšinio sezoną veikiausiai žais vieninteliame turnyre – Eurolygoje. Tokia situacija susiklostė po to, kai komanda Graikijos federacijos sprendimu buvo pašalinta ir aukščiausios šalies krepšinio lygos.

 

Viskas prasidėjo taurės varžybose

 

Ši skandalinga istorija startavo vasario mėnesį, kai vyko Graikijos taurės varžybos. Tuomet pusfinalyje „Olympiakos“ susitiko su amžina varžove Atėnų „Panathinaikos“ ir po dviejų kėlinių atsisakė tęsti mačą.

 

„Olympiakos“ atstovai teigė, jog „Panathinaikos“ papirko mačui teisėjavusius arbitrus. Be to, Pirėjo klubo vadovai tikino, kad turi duomenų, jog tai daroma tiesiog nuolat.

 

Įprastai, jei nutinka panaši situacija, klubai dažniausiai vis tik grįžta ant parketo. Visgi, „Olympiakos“ savo pozicijos nepakeitė ir užsidirbo techninį pralaimėjimą – 0:20.

reklama

Konfliktas tik aštrėjo

 

Po šios situacijos, Graikijos krepšinio federacija iš „Olympiakos“ atėmė 7 taškus ir komanda turnyrinėje lentelėje krito į aštuntą vietą. Tai reiškė, kad „Olympiakos“ potencialiai jau pirmame atkrintamųjų etape grumsis su „Panathinaikos“.

 

„Oly“ įspėjo federaciją, kad jei mačams prieš „Pao“ teisėjaus graikai jie atkrintamosiose nežais. Savo ruožtu Graikijos krepšinio federacija pranešė Pirėjo ekipai, kad nežaisdami atkrintamosiose jie bus pašalinti į antrą lygą.

 

Konfliktas tarp abiejų pusių įsisiūbavo it svaro kursas.

 

Visos pusės išlaikė savo pozicijas

 

„Panathinaikos“ ir „Olympiakos“ dar sykį turėjo susigrumti reguliariajame sezone. Šįsyk žaisti atsisakė jau „Pao“, kadangi teisėjam tam mačui visgi buvo pakeisti. „Pao“ taip pat gavo baudos taškų ir komandos reguliarųjį sezoną baigė atitinkamai ketvirtoje ir penktoje vietoje. O tai lėmė, kad klubai tarpusavyje turės grumtis jau ketvirtfinalyje.

 

„Oly“ dar kartą priminė, jog šioje serijoje nežais, jei nebus teisėjų iš užsienio. Graikijos federacija pakartojo, kad „Oly“ rizikuoja prarasti vietą čempionate.

 

Šis konfliktas taip ir neišsisprendė ir abi pusės tęsėjo savo pažadus. Taigi, atkrintamąsias praleidę Pirėjo krepšininkai buvo pašalinti iš Graikijos čempionato.

 

Norėjo keltis į Adrijos lygą

 

„Olympiakos“ turėjo planą žaisti Adrijos krepšinio lygoje, kurioje varžosi pajėgiausios Balkanų pusiasalio ekipos. Tačiau šios lygos vadovai nesutiko priimti graikų po savo sparnu.

 

Galiausiai „Olympiakos“ liko prie suskilusios geldos – nuo šiol klubas žais tik Eurolygoje. Tad per sezoną neskaitant atkrintamųjų sužais viso labo 34 rungtynes.

 

Ar jiems tai pakenks, o gal priešingai, išeis į naudą, pamatysime jau visai netrukus. Bent jau statymai už kito sezono Eurolygos čempionus „Olympiakos“ klubui visai palankūs. Ši komanda vertinama kaip šešta didžiausia pretendentė į trofėjų.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >