reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

NT naujienos

reklama

Sportosavaite.lt   
2014 07 02, 15:58
„Lietuvos rytas“ išsklaidė gandus dėl „Siemens“ arenos

Image
sportosavaite.lt
Sostinės krepšinio klubas „Lietuvos rytas“ išsklaidė neseniai pasirodžiusius gandus. Kitą sezoną, kaip ir iki šiol, „Lietuvos ryto“ krepšininkai namų rungtynes žais tiek „Siemens“, tiek ir „Lietuvos ryto“ arenoje.

 

„Mes ir toliau svarbiausius mačus žaisime „Siemens“ arenoje. Keisti varžybų vietos niekada neplanavome, todėl informacija, jog absoliučiai visos rungtynės perkeliamos į „Lietuvos ryto“ areną, tėra gandai“, – sako Vilniaus „Lietuvos ryto“ direktorius Martynas Purlys.

reklama

 

„Siemens“ arenoje „Lietuvos ryto“ krepšininkai žais susidomėjimą keliančias tarptautines Europos taurės rungtynes bei svarbiausius Lietuvos krepšinio lygos (LKL) mačus. Kitos rungtynės, kaip jau įprasta, vyks šalia esančioje „Lietuvos ryto“ arenoje.

 

„Ruošdamiesi ateinančiam sezonui, dedame visas pastangas, kad maksimaliai sustiprintume komandą ir demonstruotume gerą bei gražų krepšinį. Kelsime komandai aukštus tikslus ir sieksime susigrąžinti LKL čempionų titulą bei kelialapį į Eurolygą“, – teigia M. Purlys.

 

Vilniaus „Lietuvos rytas“ sostinės „Siemens“ arenoje žaidžia nuo pat jos atidarymo 2004 metais.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >