reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

reklama

Sportosavaite.lt   
2011 08 25, 16:06
Kleiza su Zuoku ant televizijos bokšto užkėlė rekordinį krepšinio tinklelį (foto)  

Image
Užkeliant krepšį dalyvavo ir L.Kleiza
Europos krepšinio gerbėjus ir tautiečius šiandien Vilnius nustebino – į TV bokšto 170 m aukštį buvo užkeltas beveik 35 m skersmens ir 109 m ilgio lankas.

 

„Neabejoju, tai paliks neišdildomą įspūdį tiek vilniečiams, tiek svečiams. Tokiu netradiciniu projektu parodysime pasauliui, kad esame šiuolaikiškas, gyvas miestas, ir koks svarbus mums yra krepšinis“, – sako Vilniaus meras Artūras Zuokas.

reklama

 

Lanką užkeliant dalyvavo Vilniaus meras Artūras Zuokas, krepšininkas Linas Kleiza, pasaulio ir Europos krepšinio čempionė, veteranė Jūratė Daktaraitė, Lietuvos krepšininkas, olimpinio aukso medalininkas Modestas Paulauskas, treneris, vienas žinomiausių Lietuvos krepšinio specialistų Rimantas Endrijaitis ir stipriausias pasaulio žmogus Žydrūnas Savickas užkėlė milžinišką krepšinio krepšį.

 

Pretenduojantis tapti ne tik rekordiniu Lietuvoje, bet ir pasaulyje, užkeltas krepšys – 34,7 m skersmens ir 109 m ilgio lankas, ant kurio iš 2560 metrų šviesos kabelio ir 545 lempučių pakabintas 40 m aukščio tinklas.

 

Šis analogų neturintis krepšys bus įžiebtas Europos vyrų krepšinio čempionato atidarymo metu – rugpjūčio 29-ąją – ir švies nuo sutemų (20 val.) iki paryčių (5 val.) visą čempionato laikotarpį.

 

Projektą „Vilniaus TV bokštas – didžiausias krepšinio krepšys“ įgyvendino Vilniaus miesto savivaldybė, AB Lietuvos radijo ir televizijos centras, UAB „Švenčių studija“.

 

 

 

 

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >