reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

reklama

Sportosavaite.lt   
2011 08 25, 16:28
Bilietų į Panevėžyje vyksiančias lietuvių rungtynes dar galima įsigyti IKI parduotuvėse

Image
A. Petrucenios nuotr.
Nors jau senokai kalbama, kad bilietų į Lietuvos rinktinės rungtynes nebėra, IKI parduotuvių tinklas skelbia, kad jam priklausančiose parduotuvėse dar galima įsigyti bilietų į Lietuvos rinktinės rungtynes su Didžiąja Britanija, Lenkija ir Portugalija.

 

„Iš tiesų per pirmąją bilietų pirkimo bangą greičiausiai buvo perkami bilietai į Lietuvos rinktinės bei stipriausių užsienio komandų varžybas. Tačiau bilietų dar turime į pirmosiomis dienomis vyksiančias Lietuvos rinktinės varžybas, kuriose mūsų rinktinei reikės viso įmanomo palaikymo“, – teigia prekybos tinklo IKI marketingo ir komunikacijos departamento vadovas Arvydas Rimas.

reklama

 

Didžioji Britanija laikoma viena tų komandų, kuri šiame čempionate gali pateikti staigmenų, nes savo gretose turi „Chicago Bulls“ žaidėją Luollą Dengą. Ne mažiau įdomus mačas turėtų būti ir su Lenkijos ekipa, kuriame Lietuva sieks revanšo už pralaimėjimą Europos čempionate 2009 metais.

 

Perka moterys

 

IKI klientai aktyviai domėjosi ne tik Lietuvos rinktinės, bet ir Klaipėdoje vyksiančiomis Rusijos, Slovėnijos ir Gruzijos rinktinių pasirodymais. Antri pagal populiarumą – bilietai į Šiauliuose vyksiančias rungtynes, kur žais kaimynai latviai, Vokietija su Dirku Nowitzki, Serbija, Prancūzija ir Italija.

 

„Net 60 proc. bilietų IKI parduotuvėse nupirko moterys. Žmonos perka bilietus vyrams, močiutės – anūkams, tėvai – vaikams ar krikšto vaikams. Pasitaikė ir tokių atvejų, kai pirkėjai siekė kuo greičiau sukaupti reikiamą taškų skaičių, pirkdami daugiau ilgai galiojančių prekių“, – teigia A. Rimas.

 

Bilietas – nuo 17 litų

 

Norint įsigyti bilietų į rungtynes, kuriose žais Lietuvos rinktinė, reikia turėti sukaupus 100 taškų IKI PREMIJA kortelėje. Po vieną tašką IKI pirkėjams automatiškai skiriama už kiekvienus parduotuvėje išleistus 10 litų.

 

IKI prekybos centruose ne į Lietuvos rungtynes bilietai kainuoja pigiau ir norint juos įsigyti užtenka kortelėje turėti vos tris taškus. Be to, šiems visos dienos bilietams taikoma 50 proc. nuolaida, todėl bilietas vienoms rungtynėms kainuoja apie 17 litų.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >