reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

reklama

Sportosavaite.lt   
2011 08 25, 11:35
Kemzūra: „Reikia koncentruotis“ (papildyta Kemzūros ir Petravičiaus video komentarais) 

Image
litnews.lt nuotr.
Po trečiadienį 80:66 Slovėnijos rinktinei pralaimėtų rungtynių Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treneris Kęstutis Kemzūra teigė, kad šis pralaimėjimas – rimtas signalas, kad reikia susimąstyti.

 

„Tik antroje rungtynių pusėje parodėme kažkokį charakterį, o pradėjome labai vangiai, žaidėme nedisciplinuotai, prastai gynėmės. Slovėnai tą labai gerai išnaudojo – jie pradėjo rungtynes agresyviai, jeigu šiek tiek pridengdavome jų gynėjus, iniciatyvos imdavosi jų priekinė linija.

reklama

 

Antroje pusėje, kai jau nebebuvo kur trauktis, parodėme, kad galime, mokame apsiginti. Tačiau puolant trūko aštrumo, tikslumo, taiklesnių metimų iš neblogų padėčių.

 

Rimtas signalas ir reikia susimąstyti. Turime mažiau reaguoti į teisėjus, o koncentruotis į dalykus, kuriuos galime pakeisti – tai yra į žaidimą“, - po rungtynių sakė K. Kemzūra.

 

Paskutines draugiškas pasiruošimo EuroBasket 2011 rungtynes Lietuvos rinktinė žais šeštadienį Vilniuje su Gruzijos rinktine. Po šio mačo paaiškės ir galutinis rinktinės dvyliktukas.

 

Marijono Petravičiaus komentaras

 

 

Kęstučio Kemzūros komentaras

 

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >