reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

NT naujienos

reklama

SportoSavaite.lt   
2014 10 06, 16:12
D.Kasparaitis vėl vilkės Lietuvos rinktinės aprangą

Image
Ledo ritulys
Vienas geriausių visų laikų Lietuvos ledo ritulininkų Darius Kasparaitis po ilgos pertraukos vėl vilkės Lietuvos rinktinės aprangą. D.Kasparaitis kartu su buvusiais bendražygiais sudarys Lietuvos ledo ritulio žvaigždžių komandą ir mes iššūkį Rusijos ledo ritulio žvaigždėms.

 

Tokia ledo ritulio šventė Elektrėnų rūmuose vyks ketvirtadienį, 19 valandą, o įėjimas į renginį nemokamas.

reklama

 

„Džiaugiuosi, kad vėl turiu galimybę vilkėti Lietuvos aprangą, - teigė 41-erių metų buvęs sportininkas. – Smagu bus pamatyti savo draugus, kartu su jais čiuožti ant ledo ir pasivaržyti su Rusijos rinktine. Tikrai kviečiu visus ledo ritulio mylėtojus atvykti į Elektrėnus ir apsilankyti šiame nuotaikingame renginyje“.

 

Pats D.Kasparaitis dėl dalyvavimo šiose draugiškose rungtynėse atvyks iš Jungtinių Amerikos valstijų. 

 

D.Kasparaitis NHL lygoje žaidė 16 sezonų ir vilkėjo Niūjorko „Islanders“, Pitsburgo „Penguins“, Kolorado „Avalanche“ ir Niūjorko „Rangers“ komandų aprangas.

 

1992 metais D. Kasparaitis tapo Albervilio žiemos olimpiniu žaidynių čempionu, 1998 m. Nagano olimpinėse žaidynėse iškovojo sidabro medalį, 2002 m. olimpinėse žaidynėse Solt Leik Sityje laimėjo bronzos apdovanojimą.

 

Be D.Kasparaičio Lietuvos komandos aprangą vilkės buvę Lietuvos ledo ritulio rinktinės ir Elektrėnų „Energijos“ žaidėjai. Rusijos komandą sudarys NHL ir Kontinentinėje ledo ritulio lygoje žaidę ritulininkai.

 

Ketvirtadienį ledo ritulio šventėje Elektrėnuose susirinkę žiūrovai galės išvysti ne tik ledo ritulio kovą, tačiau ir meninę programą, vyks parodomoji dailiojo čiuožimo programa, koncertas.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >