reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

NT naujienos

reklama

Sportosavaite.lt   
2011 09 08, 18:04
Lietuvos ledo ritulio federacija siunčia užuojautą Rusijai

Image
Ledo ritulys
Lietuvos ledo ritulio federacija (LLRF) visų federacijai priklausančių ledo ritulio lygų, klubų, mokyklų, asociacijų, trenerių ir mėgėjų vardu siunčia savo užuojautą Rusijai skaudžią šalies ledo ritulio komandos „Lokomotiv“ žaidėjų, gydytojų, trenerių ir komandos personalo netekties valandą.

 

„Sporto pasaulis neteko ledo ritulio profesionalų, sporto žvaigždžių ir tai neabejotinai skaudi netektis ne tik Rusijos, tačiau ir viso pasaulio žmonėms. Išgyvename, kai sportininkai nebegali tęsti sportinės karjeros dėl sveikatos problemų, ką kalbėti apie tokio masto katastrofą.

reklama

 

Su kai kuriais katastrofoje žuvusiais sportininkais yra žaidę Lietuvos ledo ritulininkai Dainius Zubrus ir Darius Kasparaitis, todėl ši tragedija ypač artima Lietuvos ledo ritulio pasauliui“, - savo užuojautą išsakė LLRF prezidentas Petras Nausėda.

 

LLRF atstovai užjaučia nelaimėje žuvusių „Lokomotiv“ komandos ledo ritulininkų Karlio Skrastinio, Josefo Vašičeko, Jano Mareko, Karelo Rachuneko, Pavolo Demitros, Stefano Livos, Roberto Dietricho, Ruslano Salejaus, Artiomo Jarčiuko, Maksimo Šuvalovo, Genadijaus Čiurilovo, Jurijaus Uričevo, Pavelo Trachanovo, Ivano Tkačenkos, Daniilo Sobčenkos, Pavelo Snurnicyno, Jevgenijaus Sidorovo, Vladimiro Piskunovo, Sergejaus Ostapčiuko, Nikitos Kliukino, Andrejaus Kiriuchino, Aleksandro Kalianino, Marato Kalimunino, Aleksandro Vasiunovo, Michailo Balandino ir Vitalijaus Anikejenko šeimos narius ir artimuosius.

 

Taip pat Latvijos, Čekijos, Slovakijos, Švedijos, Vokietijos bei Baltarusijos ledo ritulio federacijas, ledo ritulio profesionalus ir mėgėjus. Šių šalių sportininkai žaidė viename stipriausių Rusijos ledo ritulio klubų „Lokomotiv“.

 

LLRF nuoširdžiai palaiko ir užjaučia visus vakar, rugsėjo 7 d., šalia Jaroslavlio įvykusios nelaimės ledo ritulininkų ir kitų klubo narių artimuosius, draugus, sportininkus ir sporto pasaulio dalyvius.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >