2011 11 07, 05:17
Elektrėnų „Energija“ įtikinamai nugalėjo Rygos „HS Rīga/LSPA“

Ledo ritulys
Šeštadienį Elektrėnų ledo ritulio kamanda „Energija“ įtikinamu rezultatu 7:4 (1:2; 2:1; 4:1) nugalėjo Rygos „HS Rīga/LSPA“. Svečiuose žaidusi lietuvių ekipa iškovojo 2-ąją pergalę Latvijos atvirajame ledo ritulio čempionate ir pelnė tris taškus.

Nors šeštadienio rungtynės lietuviams prasidėjo sunkiai ir pirmajame kėlinyje teko pripažinti latvių pranašumą (1:2), antrasis kėlinys baigėsi lygiosiomis (3:3), o trečiasis – užtikrino neginčijamą „Energijos“ pergalę (4:1).

„Energijos“ gretose  įvarčius pelnė Vytautas Jagelavičius (16:10), Justinas Vėželis (26:06), Šarūnas Kuliešius (26:54, 50:38), Aivaras Bendžius (45:52, 48:00) ir Laisvydas Rimkus (57:02).

Rygos ekipoje pasižymėjo Gusts Pavlovskis (02:54), Ivans Dmitrijevs (04:15), Vladislavs Koniševs (22:56) bei Ēriks Aļaškevičs (43:30).

„Pripažįstu – pirmajame kėlinyje mums trūko ugnies ir susikaupimo, tačiau po pertraukos sugebėjome atsitiesti, išlyginti rezultatą. Paskutiniame kėlinyje pralaužėme ledus, komanda pademonstravo puikų žaidimą ir drąsiai sakau – iškovojome pelnytą pergalę“, - iškart po varžybų sakė tą vakarą du taškus pelnęs puolėjas Šarūnas Kuliešius.

Nepaisant neseniai patirtų traumų ir ligų, po tašką pelnė Vytautas Jagelavičius ir Laisvydas Rimkus. Įsimintinai žaidė ir du taškus pelnęs jaunasis „Energijos“ žaidėjas Aivaras Bendžius bei komandos kapitonas Justinas Vėželis. Tik praėjusią savaitę į komandą sugrįžęs Dovydas Kulevičius pasižymėjo tiksliais ir rezultatyviais perdavimais.

Po dešimties sužaistų rungtynių Latvijos atvirojo ledo ritulio čempionato turnyrinėje lentelėje „Energija“ užima devintą vietą (9 taškai).