2012 01 07, 21:44
„Žalgiris“ įrodė pranašumą prieš „Lietuvos rytą“

T. Padgursko (Sportosavaite.lt) nuotr.
Pirmose šio sezono LKL lyderių „Žalgirio“ ir „Lietuvos ryto“ rungtynėse šeštadienį Vilniuje pergalę rezultatu 82:72 (17:22, 21:21, 13:19, 25:16) šventė Kauno klubas ir žengė tvirtą žingsnį link reguliariojo sezono nugalėtojų titulo.

Didžiąją rungtynių dalį priekyje keliais taškais dažniausiai buvo aikštės šeimininkai, tačiau jau trečiajame kėlinyje „Žalgiris“ vis dažniau ėmė minti varžovams ant kulnų.

Ketvirtajame žalgiriečiai išsiveržė į priekį ir po truputį vis didino persvarą. Nors vilniečiai vis bandė perlaužti rungtynių eigą, bet „Žalgirio“ krepšininkai užbombardavo „Lietuvos ryto“ krepšį tritaškiais ir likus žaisti kiek daugiau nei minutę, komandas jau skyrė dešimt taškų.

Per likusį laiką „Lietuvos rytas“ situacijos pakeisti jau nesugebėjo ir „Žalgiris“ iškovojo devintąją pergalę iš tiek pat galimų Lietuvos krepšinio lygoje.

Kadangi „Lietuvos rytas“ jau turi du pralaimėjimus lygoje, „Žalgiris“ turėtų ne tik pralaimėti vilniečiams namuose didesniu skirtumu, bet ir bent kartą kitai LKL komandai, kad reguliaraus sezono nugalėtojo vardas atitektų vilniečiams.

„Žalgiris“: P.Jankūnas 18 (9 atk. kam.), S.Weemsas 15, T.Delininkaitis 10, M.Kalnietis (4 rez. perd.), M.Popovičius 7, D.Šalenga 7, M.Rakovičius 6, R.Javtokas 4, D.Collinsas 4, T.Klimavičius 2, M.Kuzminskas 0, R.Nelsonas 0.

„Lietuvos rytas“: T.Rice‘as 17, R.Seibutis 17, A.Rašičius 15.