reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

reklama

Sportosavaite.lt   
2014 07 08, 11:40
„Žalgiris“ apsisprendė dėl vyriausiojo trenerio

Image
G. Krapikas
Kauno „Žalgiriui“ ir toliau vadovaus Gintaras Krapikas. Lietuvos krepšinio lygos (LKL) aukso žiedus komandai padėjęs iškovoti treneris su klubu sudarė naują vienerių metų sutartį.

 

Rado bendrą kalbą su žaidėjais

reklama

 

Praėjusį sezoną pradėjęs kaip asistentas, G.Krapikas prie „Žalgirio“ ekipos vairo stojo balandžio pradžioje, kai komandai nepavyko laimėti Lietuvos krepšinio federacijos taurės bei buvo patirtas penktasis pralaimėjimas LKL čempionato reguliariajame sezone.

 

„Sezono pabaigoje G.Krapikas puikiai suvaldė komandą, kai ši buvo pačioje sudėtingiausioje situacijoje. Jis įrodė, kad yra pasirengęs būti vyriausiuoju treneriu. Nors LKL atkrintamosiose varžybose startavome tik iš ketvirtosios pozicijos, buvo laimėtos tiek pusfinalio, tiek finalo dvikovos. Lemiamoje sezono stadijoje trenerio indėlis buvo tikrai didelis ir bene pats svarbiausias, todėl nusprendėme darbą tęsti toliau“, - sakė Kauno „Žalgirio“ direktorius Paulius Motiejūnas.

 

Pasak P.Motiejūno, taip pat svarbu, kad treneris rado bendrą kalbą su žaidėjais, kurių dauguma turėtų likti „Žalgiryje“ ir kitame sezone.

 

„Komandos pagrindas bus panašus kaip ir praėjusį sezoną, todėl nenorėjome, kad atėjęs naujas treneris iš naujo įvedinėtų savo tvarką ar reikalautų laiko nugludinti kampus su esamais žaidėjais. Praėjusią vasarą pasirinkome naują trejų metų ciklą – patyrusių ir jaunų lietuvių pagrindu sudarytą komandą. Ją auginamės ateičiai ir treneriui G.Krapikui puikiai pavyko prie to prisidėti“, - pasirinkimo motyvus grindė P.Motiejūnas.

 

Treneris dėkoja už pasitikėjimą

 

Kauno „Žalgirio“ žaidimui ir toliau diriguosiantis G.Krapikas komandoje su pertraukomis praleido daugiau nei 18 metų. Jis 1980 m. „Žalgiryje“ pradėjo krepšininko karjerą, o po 20 metų jau darbavosi trenerių štabe.

 

„Visų pirma, norėčiau padėkoti klubo vadovams už man išreikštą pasitikėjimą. Norėjosi, kad sutartis nebūtų spontaniškai man siūloma vien dėl to, kad pavyko laimėti Lietuvos pirmenybes. Mano noras buvo, kad klubas pagalvotų, ar pasitiki manimi ir įvertintų viso būsimo sezono perspektyvą. Esu patenkintas sulaukęs šio pasiūlymo ir su dideliu džiaugsmu ir noru jį priėmiau“, - teigė G.Krapikas.

 

Viena pirmųjų užduočių naujai patvirtintas vyriausiasis treneris įvardino trenerių štabo suformavimą.

 

„Kol nežinojau savo statuso, pasiūlymų galimiems asistentams neteikiau. Nesinorėjo įeiti į kambarį, neatidarius durų. Dabar, kai oficialiai tapau komandos vyr. treneriu, visas kandidatūras reikės pergalvoti ir tada ar tiems patiems, ar naujiems žmonėms pasiūlysime prisijungti prie mūsų kolektyvo“, - kalbėjo prieš porą dienų 53-iąjį gimtadienį minėjęs žalgirietis.

 

Darbas rinktinėje netrukdys

 

Kelias savaites atostogavęs G.Krapikas pirmadienį prisijungė prie Palangoje stovyklą pradėjusios Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės. Joje jis antrus metus iš eilės talkins vyriausiajam treneriui Jonui Kazlauskui.

 

„Turėjau pakankamai laiko atsipūsti, o dabar prasidedantis rinktinės darbas vėl sugrąžins mus trenerius į tą patį pasiruošimo sezonui procesą. Pradiniame etape, kai rinktinės vyrai gerins fizinę kondiciją, tikrai bus laiko rūpintis ir „Žalgirio“ reikalais. Manau, kad viską pavyks suderinti ir vėliau, tiesiog protingai sudėliojant prioritetus“, - teigė Lietuvos rinktinės ir Kauno „Žalgirio“ treneris.

 

Į pirmąsias treniruotes Kauno „Žalgirio“ krepšininkai rinksis rugpjūčio viduryje.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

 
< Ankstesnis   Kitas >