2010 08 14, 21:16
Lietuviai išvargo pergalę ir rungtynėse su vokiečiais

Linas Kleiza
Lietuvos krepšinio rinktinė Vokietijoje vykstančiame turnyre šeštadienį rezultatu 78:67 (22:25, 18:10, 18:11, 20:21) įveikė jo šeimininkus vokiečius ir iškovojo antrąją pergalę.

Pirmoje rungtynių dalyje truputį geriau atrodė vokiečiai, tačiau lietuviai geriau sužaidė antrojo kėlinio pabaigą ir į didžiąją pertrauką išėjo pirmaudami penkiais taškais – 40:35.

Antroje rungtynių dalyje abi rinktinės atrodė blankiai – daug metimų skriejo pro šalį, nė vienai komandai nepavyko efektingiau užpulti, krepšininkai gana dažnai klydo.

Vis tik lietuviai sugebėjo įgyti ir iki rungtynių pabaigos išlaikyti maždaug dešimties taškų persvarą.

Tai buvo penktoji lietuvių pergalė draugiškose rungtynėse besiruošiant Pasaulio čempionatui Turkijoje.

Lietuva: L.Kleiza 16 (6 atk. kam.), P.Jankūnas 11, M.Lukauskis 10, J.Mačiulis (6 atk. kam.) ir M.Pocius po 9, M.Kalnietis 7, M.Gecevičius 6 (5 rez. perd.), T.Delininkaitis 5, A.Eitutavičius 4, T.Klimavičius 1.

Vokietija: J.Jagla 16, L.Štaigeris ir T.Ohlbrechtas po 13, H.Schaffartzikas 9 (6 rez. perd.).