2011 07 17, 02:10
Dvidešimtmečiai nesugebėjo įveikti vokiečių ir žais tik dėl 13 vietos

Image
Vokietijos rinktinė
Lietuvos jaunimo (iki 20 metų) vaikinų krepšinio rinktinė nė iš tolo nesugebėjo pakartoti auksinio devyniolikmečių skrydžio. Lietuviai įveikė italus, bet pralaimėjo ukrainiečiams bei vokiečiams ir nepateko į kitą varžybų etapą.

Dabar jie galės kovoti tik dėl 13-16 vietų, tačiau ir šios kovos bus gana svarbios, nes 15-16 vietas užėmusios komandos iškris į B divizioną.

Lietuvos rinktinė šeštadienį D grupės trečiosiose rungtynėse vokiečiams pralaimėjo rezultatu 74:88 (32:26, 14:18, 7:17, 21:27)

Pirmąjį kėlinį lietuviai laimėjo 32:26, tačiau jau antrajame vokiečiai beveik ištirpdė „buksuojančių“ lietuvių persvarą – 46:44.

Trečiajame rungtynių ketvirtyje lietuvių puolimas visai užstrigo, o kėlinio pabaigoje per 2 minutes sukrapštė vos tašką, todėl varžovai atitrūko pakankamai solidžia persvara – 61:53.

Ketvirtajame kėlinyje vokiečiai vienu metu turėjo 12 taškų persvarą. Mūsiškiai sugebėjo prisivyti iki penkių (71:76), tačiau tai buvo ir viskas, ką lietuviai galėjo parodyti šiame mače.

Vokiečiai šventė užtikrintą pergalę rezultatu 74:88.

Lietuva: Augustas Pečiukevičius 18 (6 atk. kam. 6 rez. perd. 7 kld.), Dovydas Redikas 13 (9/10 baudos metimai, 6 atk. kam. 5 rez. perd. 6 kld.), Saulius Kulvietis 11 (10 atk. kam.), Giedrius Staniulis 9, Paulius Dambrauskas 8, Darius Tarvydas 6, Mindaugas Kupšas 4, Arnas Butkevičius 2.

Vokietija: Nielsas Giffey 16, Mathisas Monninghoffas ir Ole Wendtas po 15, Malte Ziegenhagenas 11, Patrickas Heckmannas 10.

Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt.