reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Bikko.lv Bikko.ee
Dviračiai ir jų reikmenys internetu Latvijoje ir Estijoje

reklama

Sportosavaite.lt   
2013 08 12, 06:58
Lietuva Europos U-20 paplūdimio tinklinio čempionate liko be medalių 

Image
Organizatorių nuotr.
Europos U-20 paplūdimio tinklinio čempionate lietuvėms nepavyko pakartoti 2011 metų pasiekimų. Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė pralaimėjo kovą dėl trečiosios vietos.

 

Itin sunkiai išsikovojusios kelią į finalinį ketvertuką, pusfinalyje lietuvaitėms pritrūko jėgų nugalėti varžoves iš Lenkijos, kurioms nusileido rezultatu 2:0.

reklama

 

Kitame pusfinalyje prieš Šveicarijos ekipą pralaimėjo austrės dvynės Nadine ir Teresa Straus, su kuriomis mažajame finale ir susitiko I.Dumbauskaitė bei M.Povilaitytė.

 

Nors viso trečio seto metu lietuvaitės laikė persvarą, kaip bebūtų gaila, aikštės šeimininkėms pritrūko sėkmės ir po įtemptos kovos lietuvės  pralaimėjo rezultatu 1:2 (21:23; 21:16; 19:21) bei baigė savo pasirodymą Europos U-20 paplūdimio tinklinio čempionate be medalių.

 

„Rezultatas buvo 14:12, o užbaigti niekaip negalėjome. Kaip treneris sakė, pačioje pabaigoje visuomet laimi širdis, reiškia – jų širdis buvo stipresnė.“

 

„Aš tikrai nebuvau pačios geriausios fizinės formos. Kas matė varžybas, tas puikiai suprato. Kojos tikrai nebelaikė. Su sveikata dar iki turnyro turėjau šiokių tokių problemų, šiandien kartu su nuovargiu tai išlindo. Bet tai ne pasiteisinimas,“- teigė I.Dumbauskaitė.

 

 

 

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 
 

 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >