reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

reklama

Sportosavaite.lt   
2011 08 05, 14:26
Akcija „Aš tikiu Lietuvos pergale!“ sulaukė visuomenės palaikymo (video) 

Image
Akcija „Aš tikiu Lietuvos pergale!“
Antradienį ir trečiadienį Vilniuje ir Kaune vairuotojams ir praeiviams buvo dalinami lipdukai su užrašu „Aš tikiu Lietuvos pergale!“. Akcijos organizatoriai viliasi, kad šis šūkis žmonėms įkvėps daugiau optimizmo ir tikėjimo Lietuva ne tik krepšinio čempionato metu, bet ir jam pasibaigus.

 

„Džiaugiamės, kad žmonės gerai priėmė šią akciją ir jos idėją. Ne vienas sustodavo pasidalyti mintimis apie Lietuvos krepšinio rinktinę ar apie Lietuvą apskritai. Internete žmonės taip pat teigimai atsiliepė apie šią akciją ir pritarė, kad mums, lietuviams, reikia daugiau tikėjimo savimi, savo valstybe. O stiprybės ir atkaklumo siekdami užsibrėžto tikslo galėtume semtis iš mūsų krepšininkų“, – pasakojo vienas iš akcijos iniciatorių, ryšių su visuomene agentūros „Promo Service“ vadovas Nerijus Budrys.

reklama

 

Akcijai vykstant Vilniuje lipduką gavo ir pro šalį ėjęs Lietuvos dvidešimtmečių krepšinio rinktinės narys Ovidijus Varanauskas. Krepšininkas nieko nelaukęs lipduką užsiklijavo ant savo marškinėlių.

 

Akcijos organizatoriai kviečia lipdukus klijuoti ant savo automobilių, kitų transporto priemonių, taip pat ant nešiojamųjų kompiuterių, krepšių ir kitų daiktų bei vietų, kur jie būtų matomi kuo didesniam skaičiui žmonių.

 

Akcijai buvo pagamintas simbolinis skaičius lipdukų – 11 111. Didžioji dalis jų jau išdalinta, o tie kurie jų dar negavo, turėtų atvykti šeštadienį į prekybos miestelį „Urmas“ Kaune. Čia nuo 10 val. bus išdalinti visi likę lipdukai.

 

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >