reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

reklama

sportosavaite.lt   
2015 08 20, 12:52
Krepšinio aistruoliai: „Mes ne tikime, mes žinome, kad Lietuva laimės!“

Image
N. Šabanausko nuotr.
Tęsiantis pasirengimo Europos vyrų krepšinio čempionato ciklui, įsibėgėjo ir krepšininkų palaikymo akcija – specialūs lipdukai su užrašu „Aš tikiu Lietuvos pergale!“ jau pasiekė krepšinio aistruolius Vilniuje, Kaune, Alytuje ir Kėdainiuose.

 

Lipdukai buvo dalinami centrinėse miestų gatvėse ir arenų, kuriose rinktinė žaidė pasiruošimo mačus, prieigose. Pasak akcijos organizatorių, šiemet krepšinio aistruolių nuotaikos – kaip niekad šviesios.

reklama

 

„Ypač teigiamai reagavo mažesniųjų miestų gyventojai, neretai patys prieidavo, paprašydavo daugiau lipdukų draugams ar namiškiams. Dar vienas labai įsiminęs dalykas – nemaža dalis žmonių perskaitę užrašą ant lipdukų šmaikščiai replikuodavo, kad jie ne tiki, o žino, jog Lietuva laimės. Tikriausiai tokias nuotaikas lėmė geras rinktinės žaidimas ir vilites teikiantis jaunųjų talentų pasirodymas pasiruošimo rungtynėse. Tačiau gali būti, kad po slogaus pralaimėjimo kroatams nuotaikos bus šiek tiek kitokios“, - pasakojo akciją organizuojančios ryšių su visuomene agentūros „Promo Service“ vadovas Nerijus Budrys.

 

Lietuvos rinktinei pasirengimo ciklą tęsiant užsienyje, lipdukai ir toliau bus dalijami didžiųjų Lietuvo miestų gatvėse ir įvairiose žmonių susibūrimo vietose iki pat pirmųjų Europos čempionato rungtynių su Ukraina rugsėjo 5 d.

 

Išreikšdami palaikymą Lietuvos sportininkams, žmonės lipdukus klijuoja ant savo automobilių, dviračių, nešiojamųjų kompiuterių, išmaniųjų telefonų, krepšių, ar tiesiog ant marškinėlių su Lietuvos simbolika.

 

Penktus metus vykstančios akcijos pagrindiniu akcijos rėmėju šiemet tapo Kaune įsikūręs prekybos miestelis „Urmas“.

 

Akcijos „Aš tikiu Lietuvos pergale!“ organizatoriai taip pat kviečia krepšinio gerbėjus dalytis savo emocijomis, užfiksuotomis palaikant krepšininkus, socialiniuose tinkluose su žyma #astikiu ir taip dalyvauti įvairiuose nuotaikinguose konkursuose.

 

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >