reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

reklama

Sportosavaite.lt   
2014 09 01, 13:41
Krepšininkų palaikymo akcijos organizatoriai: „Šiemet žmonės rinktine tiki labiau“ 

Image
sportosavaite.lt
Lietuvos didmiesčiuose baigti dalinti lipdukai su užrašu „Aš tikiu Lietuvos pergale!“.

 

„Akcija organizuojame jau ketvirtą kartą, tad galime palyginti žmonių reakcijas ir nuomones, kurias Lietuvos miestuose išgirsta lipdukus dalijantys savanoriai“, - sako Nerijus Budrys, vienas iš akcijos sumanytojų ir organizatorių.

reklama

 

Pasak jo, šiemet kur kas daugiau žmonių, nei ankstesniais metais tiki, jog Lietuva gali ne užimti antrąją ar trečiąją vietą, bet laimėti čempionatą.

 

„Neabejotina, kad tokią nuomonę lėmė gana darnus lietuvių žaidimas pasirengimo cikle, o taip pat ir ilga pergalių serija jo metu. Pasitikėjimo pridėjo ir pernai iškovotas Europos čempionato sidabras. Tiesa, dauguma nuomonių buvo išsakytos iki Manto Kalniečio traumos“, - pastebėjo N. Budrys.

 

Akcijos „Aš tikiu Lietuvos pergale!“ idėja – skatinti tikėjimą Lietuva ne tik sporto, bet ir kitose srityse. Pasak akcijos sumanytojų, svarbu skatinti pasitikėjimą ir didžiavimąsi savo šalimi imant pavyzdį iš sportininkų kurie, nepaisant sunkumų, atstovauja savo šaliai ir sugeba nugalėti.

 

Lipdukai yra dalijami reikšmingiausių mūsų šaliai sporto čempionatų metu praeiviams gatvėse, automobilių vairuotojams, masinių susibūrimų vietose. Šiemet akcijos organizatoriai kviečia dalytis savo emocijomis palaikant mūsų krepšininkus ir socialiniuose tinkluose su žyma #astikiu, o pagrindiniu rėmėju tapo prekybos miestelis „Urmas“.

 

Akcija socialiniuose tinkluose vyks iki Pasaulio čempionato pabaigos. Aktyviausi jos dalyviai bus apdovanoti prizais.

 

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >