reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

reklama

sportosavaite.lt   
2019 07 29, 12:52
Lietuvos paplūdimio regbio rinktinė – vėl tarp keturių stipriausių Europoje

Image
Sportosavaite.lt nuotr.
Lietuvos vyrų paplūdimio regbio rinktinė antrus metus iš eilės pateko tarp keturių stipriausių Europos komandų. Maskvoje (Rusija) vykusiose Senojo žemyno pirmenybėse mūsiškiai, kaip ir prieš metus, užėmė ketvirtąją vietą.

 

Turnyrą Lietuvos regbininkai pradėjo A grupėje akistata su Austrijos komanda ir iškovojo užtikrintą pergalę 13:4. Vėliau sekė gana netikėtas pralaimėjimas – 5:9 buvo nusileista Kroatijos komandai. Paskutinėse grupės rungtynėse lietuviai 3:7 nusileido vienai čempionato favoričių ir šeimininkei Rusijos rinktinei.

reklama

 

Užėmę grupėje trečiąją vietą, Lietuvos regbininkai ketvirtfinalyje turėjo kautis su antroje pozicijoje B grupėje likusia Latvijos komanda. Latviai grupėje sugebėjo įveikti pajėgias Gruzijos ir Moldovos komandas ir nusileido tik italams.

 

Baltijos šalių derbis, kaip jau tampa įprasta, vyko kietai ir dramatiškai. Nors latviai pirmajame kėlinyje du kartus žaidė mažumoje, mūsiškiams įgyti pranašumo nepavyko. Tik antrajame kėlinyje po Donato Trumpicko žeminimo lietuviai įgijo dviejų taškų pranašumą (5:3). Paskutinių atakų metu latviai sugebėjo sušvelninti atsilikimą, o vėliau turėjo progų išlyginti rezultatą, tačiau lietuviai atsilaikė ir šventė pergalę.

 

Pusfinalyje lietuviai metė rimtą iššūkį galingai Rusijos rinktinei. Nors rusai rungtynių pradžioje išsiveržė į priekį 2:0, vėliau lietuviai kibo varžovams į atlapus ir išlaikė intrigą iki paskutinės minutės (5:6). Tik paskutinėmis atakomis rusai įtvirtino sunkią pergalę rezultatu 8:5 (3:2).

 

Mažajame finale Lietuvos rinktinė greičiu neprilygo Italijos komandai ir varžovams nusileido 6:13 (2:6).

 

Čempionato finale susitinka Rusijos ir Gruzijos rinktinės.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >