2009 10 26, 11:57
S.Jablonskytei – pasaulio jaunimo dziudo imtynių čempionato bronza

Imtynės
Sandra Jablonskytė sėkmingai pasirodė sekmadienė Paryžiuje pasibaigusiame pasaulio jaunimo (iki 23 m.) dziudo imtynių čempionate. Lietuvė iškovojo bronzos medalį.

Svorio virš 78 kg grupės varžybose S. Jablonskytė per 66 sekundes nugalėjo italę Elisą Marchio ir per 2 minutes ir 52 sekundes įveikė japonę Kanae Yamabe

Sėkmingą kelią iki čempionto aukso S. Jablonskytei tęsti sutrukdė bosnė Larisai Cerič, pusfinalyje įveikus Lietuvos atstovę.

Kovoje dėl bronzos medalio Lietuvos atletė po atkaklios kovos privertė pasiduoti prancūzę Aurorę Quintin ir užėmė trečią vietą.

Nesėkmę jau pirmoje kovoje patyrė kitas ant tatamio pasirodęs Lietuvos dziudo imtynininkas - Teodoras Aukštuolis (iki 100 kg) jau pirmoje kovoje turėjo pripažinti italo Lucos Marmo pranašumą.

Iš viso pirmenybėse dalyvavo 470 atletų iš 72–jų valstybių, tarp jų ir aštuoni Lietuvos sportininkai.