Evelina Žičkevičiūtė | Sportosavaite.lt
2011 02 10, 17:31
Prancūzija įveikė Braziliją, Ispanija išvargo pergalę prieš Kolumbiją (rezultatai)

sxc.hu nuotr.
Trečiadienį įvyko pirmieji draugiški susitikimai tarp futbolo rinktinių. Labiausiai nustebino Prancūzijos rinktinė, kuri 1:0 įveikė Brazilijos nacionalinę ekipą.

Vienintelį įvartį šiose rungtynėse įmušė prancūzas Karimas Benzema.

Pasaulio čempionai ispanai šiaip ne taip įveikė Kolumbijos rinktinę –1:0. 84-ąją minutę įvartį įmušė saugas Davidas Silva.

Po greito įvarčio Anglijos nacionalinė rinktinė nepalūžo ir 2:1 išplėšė pergalę prieš Danijos vienuolikę. Vienintelį kamuolį į anglų vartus 8-ąją minutę pasiuntė danas Danielis Aggeris.

Anglams įvarčius realizavo Darrenas Bentas (10-ąją minutę) ir Ashley Young’as (68min).

Įdomios rungtynės vyko Dortmunde, kur susitiko Vokietijos ir Italijos nacionalinės rinktinės. 17-ąją minutę į italų vartus kamuolį pasiuntė Miroslavas Klose.

Tačiau 81-ąją minutę įvartį pelnė italas Giussepe Rossi ir taip išlygino santykį. Nuo 1995 metų vokiečiams nė karto nėra pavykę laimėti prieš Italijos rinktinę.

Kroatija – Čekija 4:2,                               Gabonas – Kongo DR 2:0

Azerbaidžanas – Vengrija 0:2,                   Žaliojo kyšulio salos – Burkina Fasas 1:0

Izraelis – Serbija 0:2,                                 Senegalas – Gvinėja 3:0,

Turkija – P. Korėja 0:0,                            Svazilendas – Zambija 0:4

Švedija – Ukraina 4:5 (po baudinių),          Libija – Beninas 3:2,

Nigerija – Siera Leonė 2:1                         Namibija – Malavis 1:2

PAR – Kenija 2:0                                     Marokas – Nigerija 3:0

Gambija – Gvinėja Bisau 1:3                     Venesuela - Kosta Rika 2:2

Meksika - Bosnija ir Hercegovina 2:0        Rusija – Iranas 0:1

Olandija – Austrija 3:1                              Latvija – Bolivija 2:1

Liuksemburgas – Slovakija 2:1                  Argentina – Portugalija 2:1