reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

NT naujienos

reklama

sportosavaite.lt   
2016 07 11, 14:15
Futbolo čempionatas pakeitė mitybos įpročius

Image
SportoSavaite.lt nuotr.
Sekmadienį Prancūzijoje pasibaigęs Europos futbolo čempionatas visą mėnesį ne tik diktavo šio žaidimo gerbėjų gyvenimo ritmą, bet ir koregavo įprastus mitybos įpročius.

 

Prekybos tinklo „Iki“ duomenimis, per keturias čempionato savaites gerokai išaugo įvairių užkandžių pardavimai – futbolo aistras Lietuvos gyventojai dažniausiai užkando sūriais ir šaltai rūkytais mėsos gaminiais, kurių pardavimai čempionato metu, lyginant su tuo pačiu metu pernai, išaugo trečdaliu.

reklama

 

„Didelio susidomėjimo sulaukiantys ir ilgesnį laikotarpį besitęsiantys renginiai, kaip ką tik pasibaigęs Europos futbolo čempionatas, dažnai turi įtakos kai kurių produktų grupių pardavimams. Nemažai daliai gyventojų pastarosios savaitės buvo tikra šventė, todėl kiekvienų varžybų stebėjimui jie stengėsi atitinkamai pasiruošti ir pasirūpinti užkandžiais“, – sako prekybos tinklo „Iki“ viešųjų ryšių vadovė Berta Čaikauskaitė.

 

Pasak jos, įprastai vasarą sūrių, rūkytų mėsos gaminių, griliui skirtų dešrelių pardavimai į viršų šokteli savaitgaliais ir nedarbo dienomis, tačiau čempionato metu šiuos produktus gyventojai dažniau pirko įprastomis darbo dienomis.

 

B. Čaikauskaitės teigimu, šiemet futbolo čempionato dienomis, lyginant su tuo pačiu laikotarpiu praėjusiais metais, tinklo parduotuvėse labiausiai – apie 35 proc. – išaugo šaltai rūkytų mėsos gaminių pardavimai. Penktadaliu daugiau nupirkta ir griliui skirtų dešrelių, apie 11 proc. – vytintų dešrelių.

 

Čempionato metu išsiskyrė ir sūrių pardavimai – labiausiai augo sūrių su didelėmis skylėmis (Maasdam, Madrigal, Emmentalis) pardavimai, kurių nupirkta trečdaliu daugiau nei per tą patį laikotarpį pernai. Kietųjų sūrių pardavimai augo apie 12 proc., brie sūrių – apie 6 proc.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >