reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

NT naujienos

reklama

sportosavaite.lt   
2024 05 06, 10:23
Lietuvos žvejams – sidabro medaliai

Image
Foto
Gegužės 4–5 d. Ispanijoje, Meridoje, vyko pasaulinis dugninės meškerės („Feeder fishing“) žvejybos čempionatas, kuriame Lietuvos rinktinės atstovai, sugaudę kiek daugiau nei 304 kg žuvies, pasidabino sidabro medaliais. Šiame čempionate iš viso dalyvavo 21 šalies nacionalinės rinktinės, kovojusios penkiose skirtingose Guadianos (Gvadjanos) upės zonose.

 

„Didžiuojuosi mūsų rinktinės atstovais, tapusiais pasaulio dugninės meškerės žvejybos vicečempionais. Kova išties buvo atkakli, tačiau aktyvus pasiruošimas ir sunkus darbas užtikrino medalius. Į Meridą susipažinti su upe ir išbandyti technikas bei receptus buvome atvykę dar prieš mėnesį, tad treniruotės prieš varžybas buvo efektyvios ir jų metu galėjome daugiau dėmesio skirti technikoms išdirbti, nei naujoms išrasti. Noriu padėkoti visiems prisidėjusiems prie Lietuvos rinktinės pergalės“, – teigia Lietuvos rinktinės vadovas Rolfas Bitinas.

 

Lietuvai Meridoje, Guadianos (Gvadjanos) upėje, vykusiame čempionate atstovavo žvejai sportininkai Linas Baranauskas, Ignas Briedaitis, Nerijus Kalasauskas, Arūnas Mazurkevičius, Povilas Motiejūnas, Vadim Reznik, kartu su kapitonais Deividu Bakanu bei Laurynu Nikliauža.

 

Pasaulinis dugninės meškerės čempionatas vyksta jau 13-ąjį kartą, Lietuvos nacionalinė rinktinė jame dalyvauja kasmet, tačiau medalius iš šio čempionato parsiveža pirmą kartą.

 

Šie metai Lietuvos žvejams medaliais itin dosnūs. Kovo mėnesį iš pasaulinio poledinės žūklės čempionate lietuviai parsivežė komandinį auksą, taip pat asmeninį auksą, sidabrą ir bronzą.


Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

 
Kitas >