2010 06 24, 19:18
Pasaulio čempionai italai baigė pasirodymą čempionate

Robertas Vittekas
Pasaulio futbolo čempionato debiutantai slovakai užvėrė pasaulio čempionams italams duris į kitą etapą. Į aštuntfinalį patekę Slovakijos futbolininkai italus įveikė 3:2 (1:0).

Kartu su slovakais į kitą čempionato etapą keliauja Paragvajus, trečiadienį rungtynes su Naujosios Zelandijos ekipa baigęs be įvarčių 0:0. Po šių rungtynių džiūgavo tik Paragvajaus futbolininkai – jie F grupėje užėmė pirmąją vietą ir pateko į aštuntfinalį.

Slovakai pirmą kartą pasižymėjo 25 rungtynių minutę – gavęs tikslų perdavimą ir aplenkęs keletą italų gynėjų iš 15 metrų nestipriai kamuolį į vartų kampą pasiuntė R.Vittekas.

Taip pat šis futbolininkas pasižymėjo ir 73 minutę, nuginklavęs italų vartininką tiksliu smūgiu po sėkmingo komandos draugo perdavimo.

Italai pradėjo žaisti labiau atsitraukę, surengė nemažai pavojingų atakų prie varžovų vartų. Jau 83 minutę nesėkmingai sužaidė slovakų vartininkas J. Mucha ir italas A.Di Natale sušvelnino rezultatą 2:1.

Po kelių minučių (89 min.) kitoje aikštės pusėje slovakai surengė greitą ataką ir K. Kopunas palaidojo visas italų viltis. Rezultatas 3:1.

Per pridėtą laiką Italijos futbolininkas A. Di Natale įmušė dar vieną įvartį 3:2.

Startinės komandų sudėtys:

Slovakija: Mucha, Pekarik, Skrtel, Durica, Stoch, Strba, Hamsik, Vittek, Jendrisek, Zabavnik, Kucka.

Italija: Marchetti, Zambrotta, Cannavaro, Chiellini, Criscito, Gattuso, De Rossi, Montolivo, Iaquinta, Di Natale, Pepe.