reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

reklama

Sportosavaite.lt   
2011 11 03, 19:48
Dar du Nacionalinės futbolo akademijos auklėtiniai keliasi į Anglijos klubą

Image
Tomas Dombrauskis
Sėkmingas Nacionalinės futbolo akademijos (NFA) auklėtinių pagrindu sudarytos Lietuvos U-17 jaunimo futbolo rinktinės sezonas – laimėta LFF U-17 tarptautinio turnyro taurė Palangoje bei neseniai Serbijoje pirmą kartą iškovotas kelialapis į Europos U-17 čempionato atrankos „Elitinį“ etapą – neliko nepastebėtas.

 

NFA auklėtiniai puolėjas Simonas Stankevičius ir saugas Tomas Dombrauskis papildė žinomo Anglijos antrojo diviziono „Championship“ klubo „Leicester City“ gretas, skelbia Lietuvos futbolo federacija.

reklama

 

Atrankoje įrodė savo talentą

 

NFA auklėtiniai nemažai dėmesio iš Anglijos klubų sulaukė dar vasarą po draugiškų varžybų maratono. Rimčiausią pasiūlymą pateikė gilias tradicijas turintis, keturiskart Anglijos taurės laimėtojas, „Leicester City“ klubas, kuris pageidavo savo gretose matyti 1995 metais gimusius S.Stankevičių ir T.Dombrauskį. Po sėkmingos peržiūros Lesteryje klubas pasirašė sutartis su abiem žaidėjais.

 

Pasak NFA direktoriaus Raimondo Statkevičiaus, „Leicester City“  futbolo akademija taiko aukštus atrankos kriterijus, kuriuos atitikti yra didelis pasiekimas.

 

„Tuo labiau, jei futbolininkas atvyksta iš kitos šalies. Vadovaujamasi principu, kad užsieničiai turi būti daug pajėgesni negu vietiniai“, - sakė R.Statkevičius.

 

Akademijos vadovo teigimu, naujame klube abu žaidėjai turės puikias sąlygas tobulėti, nes Anglijos  antrojo diviziono komandos prioritetą teikia ne greitiems rezultatams, o  jaunimo ugdymui. 

 

„Kalbėjausi su vaikinų tėvais. Jie buvo maloniai nustebinti anglų klubo profesionalumu, dėmesiu jaunimui bei infrastruktūra. Be to, klubas ypatingas dėmesį skiria futbolininkų bendram išsilavinimui“, - sakė R.Statkevičius

 

Bendradarbiavimas su „Leicester City“ klubų turėtų tęstis ir ateityje. NFA vadovo teigimu, atvykstant svečių iš Anglijos tikimasi artimiausiu metu.

 

Užmezgė ryšius su „Premier“ lygos klubu

 

S.Stankevičius ir T.Dombrauskis – ne pirmieji prie stiprių užsienio klubų prisijungę NFA auklėtiniai. Romos „Lazio" jaunimo komandai atstovauja Aurimas Vilkaitis, gynėjas Edvinas Girdvainis žaidžia Padujos „Padova“, į anglų „Notthingam Forest" yra išvykęs Deimantas Petravičius, „Barnsley“ priklauso NFA auklėtinis Lukas Lidakevičius,  o Izraelio klubui „Maccabi Haifa“ atstovauja saugas Martynas Dapkus.

 

NFA palaiko ryšius su daugeliu užsienio klubų ir bendradarbiavimas nuolat plečiasi. Rugsėjo pradžioje R.Statkevičius buvo nuvykęs į Angliją, kur svečiavosi Anglijos „Premier“ lygos klube „Sunderland“. NFA direktorius pakvietė anglus atvykti į Lietuvą ir iš arčiau susipažinti su akademijos veikla bei žaidėjais.

 

„Anglijoje teko stebėti nemažai treniruočių, taip pat jų U-16 ir U-18 komandų rungtynes. Kitą savaitę į mūsų akademiją atvyksta “Sunderland” atstovai, kurie dalyvaus treniruočių procese, stebės akademijos futbolininkus ir priims sprendimus dėl tolimesnio bendradarbiavimo“, - pasakojo R.Statkevičius.

 

Būsimą pamainą Lietuvos nacionalinei rinktinei ruošianti Nacionalinė futbolo akademija veikia penktuosius metus. Šiuo metu akademijoje treniruojasi 43 įvairaus amžiaus jaunieji talentai.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >