reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

reklama

Futbolas

Čempiono titulą jau anksčiau užsitikrinęs Panevėžio „Ekranas“, paskutiniame A lygos ture namie sužaidė lygiosiomis 2-2 su Marijampolės „Sūduva“.

Vladimirui Romanovui priklausančio Škotijos futbolo klubo Edinburgo „Hearts“ žaidėjams pagaliau išmokėti atlyginimai.

Sėkmingas Nacionalinės futbolo akademijos (NFA) auklėtinių pagrindu sudarytos Lietuvos U-17 jaunimo futbolo rinktinės sezonas – laimėta LFF U-17 tarptautinio turnyro taurė Palangoje bei neseniai Serbijoje pirmą kartą iškovotas kelialapis į Europos U-17 čempionato atrankos „Elitinį“ etapą – neliko nepastebėtas.

Pasirengimas kitų metų LFF A lygos sezonui jau prasidėjo. Pirmadienį posėdžiavusiai A lygos Klubų valdybai Lietuvos futbolo federacija pateikė 2012 metų A lygos sezono tvarkaraščio projektą, praneša Lietuvos futbolo federacija.

Anglijos futbolo klubas „Manchester City“ nubaudė savo puolėją Carlosą Tevezą mėnesio algos dydžio bauda – 1 mln. svarų sterlingų.

2011/ 12 m. Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės pusfinalyje dalyvaus bent viena antrojo šalies diviziono – I lygos – komanda. Tai paaiškėjo ketvirtadienį Vilniuje ištraukus turnyro ketvirtfinalio burtus, kurie suvedė „Lifosą“ ir „REO“, praneša Lietuvos futbolo federacija.

Antradienį Kaune paskutinėse, nieko nelėmusiose, atrankos į Europos čempionatą rungtynėse Lietuvos futbolo rinktinė 1:4 (0:3) pralaimėjo Čekijos rinktinei.

Antradienį Europoje buvo žaidžiami paskutiniai Euro2012 atrankos mačai, po kurių galutinai paaiškėjo kas važiuos į 2012 m. Europos čempionatą ir kas toliau tęs kovas dėl patekimo į čempionatą.

Antradienį Kaune paskutinėse, nieko nelėmusiose, atrankos į Europos čempionatą rungtynėse Lietuvos futbolo rinktinė 1:4 (0:3) pralaimėjo Čekijos rinktinei.

Lietuvos nacionalinė futbolo rinktinė paskutinėse EURO 2012 atrankos rungtynėse versis be kelių senbuvių, tačiau nesiruošia nusilesti Čekijos komandai, kuriai būtini taškai kovojant dėl antrosios vietos grupėje, skelbia LFF.

Lietuvos jaunimo (U-21) futbolo rinktinė trečiadienį pradeda pasiruošimą kitą antradienį Maltoje vyksiančioms Europos U-21 atrankos rungtynėms, praneša LFF.

Šeštadienį buvo sužaistos dvejos Lietuvos futbolo A lygos rungtynės, tačiau įvarčių būtų užtekę dar kelioms. Iš viso tądien abiejuose mačuose įmušta net dešimt įvarčių.

Jau tradiciniu tapęs „8x8“ futbolo turnyras savaitgalį finišavo sostinėje. Anot turnyro organizatorių, kitais metais futbolas turėtų pasiekti ir mažesniuosius šalies miestus.

Futbolo mėgėjams skirtas „8x8“ futbolo turnyras šiemet jau buvo surengtas Kaune ir Klaipėdos regione, o dabar atkeliauja ir į sostinę.

Šiandien buvusiame „Vėtros“ stadione VMFD „Žalgiris“ A lygos dvikovoje susitiks su „Klaipėdos“ komanda. Tai bus pirmosios futbolo rungtynės šiame stadione po rekonstrukcijos, praneša LFF.

Lietuvos futbolininkai, iki antradienio dar turėję minimalių teorinių šansų patekti į 2012 metų Europos čempionatą, galutinai juos prarado išvykoje pralaimėję Škotijos komandai 0:1.

Škotijos nacionalinėje futbolo rinktinėje rungtynėms su Lietuva bus dvylika Anglijos „Premier“ lygos klubų futbolininkų, šeši žemesnės lygos atstovai ir tik keturi Škotijos čempionato žaidėjai.

Lietuvos futbolo rinktinė tęsia savo nesėkmingai pasirodymą 2012 m. Europos futbolo čempionato atrankiniame turnyre.

Lietuvos nacionalinė futbolo rinktinė pradėjo rengtis rugsėjo pradžioje vyksiančioms rungtynėms su Lichtenšteinu ir Škotija.  Prieš treniruočių stovyklos Marijampolėje pradžią paaiškėjo, kad komandai negalės padėti į rinktinę kviesti gynėjas Andrius Skerla ir puolėjas Arsenijus Buinickis, praneša LFF.

Į Lichtenšteino nacionalinę futbolo rinktinę  rugsėjo 2 dienos rungtynėms su Lietuva pakviestas 21 žaidėjas, iš kurių beveik visi rungtyniauja Šveicarijos pirmenybėse, praneša Lietuvos futbolo federacija.

< Ankstesnė naujiena Kita naujiena >

Rezultatai 41 - 60 is 332

reklama

reklama

reklama