Kokybiškos žieminės padangos

NT naujienos

Sportosavaite.lt
2011 09 05, 16:04
Po išsprūdusios pergalės Čekijoje, škotai rungtynėse su Lietuva sieks tik pergalės

Image
E. Černiausko nuotr.
Škotijos nacionalinėje futbolo rinktinėje rungtynėms su Lietuva bus dvylika Anglijos „Premier“ lygos klubų futbolininkų, šeši žemesnės lygos atstovai ir tik keturi Škotijos čempionato žaidėjai.

Į rinktinę rungtynėms su Čekija ir Lietuva grįžo komandos kapitonas, „Manchester United“ saugas Darrenas Fletcheris, kuris šiemet neatstovavo savo šaliai dėl ligos. „Jis geriausias mūsų žaidėjas ir tikras pavyzdys kitiems ekipos nariams“, - kapitono sugrįžimu džiaugėsi škotų treneris Craigas Leveinas.

Šeštadienį vedami D.Fletcherio škotai namuose sužaidė lygiosiomis 2:2 su Čekija. Pirmajame kėlinyje svečiai dominavo aikštėje, tačiau prieš pat pertrauką Kenny Milleris išvedė škotus į priekį.

Po pertraukos čekai rezultatą išlygino, tačiau D.Fletcheris netrukus atstatė Škotijos persvarą. Vis tik rungtynių pabaigoje Čekija realizavo teisėjo skirtą 11 metrų baudinį ir dvikova baigėsi lygiosiomis.

Arbitro iš Olandijos Kevino Blomo sprendimas skirti baudinį į Škotijos vartus, o netrukus kitame epizode neskirti į čekų vartus sukėlė didelį pasipiktinimą škotų stovykloje. Po lygiųjų tiek lietuviai, tiek škotai turi po penkis taškus ir penkiais atsilieka nuo Čekijos.

Pasak C.Leveino, jo auklėtiniai turėtų išnaudoti po išsprūdusios pergalės susikaupusį pyktį žaisdami su Lietuva: „Dabar turime laimėti visas trejas savo rungtynes. Tokiam iššūkiui esame pasiruošę, žaidėjai yra užsidegę ir stengsimės nuo pasinaudoti.“

Po rungtynių su Čekija škotų sudėtyje įvyko pasikeitimų. Į komandos gretas po diskvalifikacijos grįžta gynėjas Stevenas Whittakeris, tačiau antrąsias geltonas korteles šiame atrankos cikle gavo ir prieš lietuvius nežais saugas Scottas Brownas ir puolėjas Kenny Milleris. Kitas puolėjas Craigas Mackailas-Smithas neatsigavo po traumos ir grįžo į savo klubą.

Škotijos ir Lietuvos rinktinių dvikova vyks Glazgo „Hampden park“ stadione antradienį nuo 22 valandos mūsų laiku. Rungtynes transliuos „Lietuvos ryto“ televizija.

Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt.