reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

reklama

Sportosavaite.lt   
2011 10 05, 19:38
Lietuvos jaunimo futbolo rinktinėje – permainos gynybos grandyje

Image
V.Andriuškevičius (V.Knyzelio/LFF.lt nuotr.)
Lietuvos jaunimo (U-21) futbolo rinktinė trečiadienį pradeda pasiruošimą kitą antradienį Maltoje vyksiančioms Europos U-21 atrankos rungtynėms, praneša LFF.

 

U-21 rinktinės treneris Vitalijus Stankevičius rengtis dvikovai pakvietė 19 žaidėjų, iš kurių keturi atstovauja užsienio klubams.

reklama

 

Komandoje nebus dviejų futbolininkų, kurie atrankos ciklą pradėjo jaunimo rinktinėje, o dabar yra pakviesti į nacionalinę komandą spalio 11 d. rungtynėms su Čekija -  gynėjo Vytauto Andriuškevičiaus ir saugo Arvydo Novikovo.

 

„Malonu, kad jaunimo rinktinės žaidėjus kviečia žaisti į nacionalinę komandą. Paruošti futbolininkus žingsniui aukštyn ir yra mūsų tikslas. Kita vertus, kaip treneriui dabar reikia ieškoti, kuo juos pakeisti“, - sakė V.Stankevičius.

 

Daugiausiai priverstinių permainų treneris planuoja gynybos grandyje, kur dėl surinktų geltonų kortelių komandai negalės padėti Karolis Urbaitis.  Pirmą kartą šiame atrankos cikle į kandidatų sąrašą įtrauktas „Šiaulių“ gynėjas Ernestas Pilypas. Į rinktinę toliau kviečiami jaunesni už bendraamžius gynėjai - 19 metų Marius Miškinis ir 18 metų Aurimas Vilkaitis.

 

„E.Pilypas neblogai rungtyniauja „Šiaulių“ klube. Jis turi charakterį ir tarp vyrų neiškrenta iš konteksto. Krašto gynėjo pozicijoje taip pat turime Karolį Jarmalavičių, Donatą Nakrošių. Į gynybą iš saugų svarstome atitraukti Jaunių Juozaitį. Jis su M.Miškiniu ir A.Vilkaičiu konkuruos dėl vietos gynybos viduryje“, - aiškino rinktinės strategas.

 

Tarp naujokų rinktinės stovykloje bus ir 18 metų Nacionalinės futbolo akademijos auklėtinis, vartininkas Paulius Toleikis. Jis bus vienas iš dviejų vartų sargų treniruotėse, kol po atidėtų A lygos rungtynių prie rinktinės prisijungs „Ekrano“ vartininkas Emilijus Zubas. „Pažiūrėsime, kaip P.Toleikis atrodys tarp vyresnių žaidėjų“, - sakė V.Stankevičius.

 

Į treniruotes Lietuvos jaunimo rinktinė renkasi kartu su nacionaline komanda Marijampolėje. Penktadienį 18 valandą abi ekipos sužais treniruočių pobūdžio tarpusavio rungtynes. „Tai padės mums derinti žaidybinius veiksmus prieš atrankos rungtynes. Manau, kad su stipresniu varžovu žaisti visada naudinga, nes komanda tobulėja“, - teigė V.Stankevičius.

 

Šeštadienį lietuviai išvyks į Maltą, kur spalio 11 dieną Goce susitiks su vietos bendraamžiais.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >