reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

reklama

Sportosavaite.lt   
2011 09 21, 18:48
Futbolo turnyras „8x8“ atkeliauja į Vilnių

Image
sxc.hu nuotr.
Futbolo mėgėjams skirtas „8x8“ futbolo turnyras šiemet jau buvo surengtas Kaune ir Klaipėdos regione, o dabar atkeliauja ir į sostinę.

 

Asociacijos „Sportuojanti Lietuva“ rengiamame turnyre šiemet jau dalyvavo beveik 500 dalyvių, o Vilniuje tikimasi sulaukti dar tiek pat.

reklama

 

„Džiaugiamės galėdami futbolo mėgėjams suteikti progą pasivaržyti ir gerai praleisti laiką, žaidžiant mėgiamą žaidimą. Tarp mūsų turnyro dalyvių yra daug jaunimo, tad prisidedame ir prie jaunų žmonių užimtumo skatinimo“, – sako turnyrą organizuojančios asociacijos „Sportuojanti Lietuva“ direktorius Justas Valentinas.

 

Sostinės turnyras vyks šeštadienį, rugsėjo 24 d., nuo 10 val. neseniai atnaujintame Lietuvos futbolo federacijos (buvusiame „Vėtros“) stadione. Turnyro dalyviai nebus skirstomi į amžiaus grupes. Nugalėtojams atiteks taurės, medaliai ir rėmėjų įsteigti prizai: kamuoliai, kvietimai į nuotykių parką ir kiti.

 

Norintieji dalyvauti futbolo turnyre turi užsiregistruoti asociacijos „Sportuojanti Lietuva"“ tinklalapyje www.sportuojanti.lt.

 

„Asociacija Sportuojanti“ Lietuva organizuoja įvairių sporto šakų turnyrus, skirtus mėgėjams, taip siekdama populiarinti masinį sportą mūsų šalyje.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

 
< Ankstesnis   Kitas >