reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

reklama

Sportosavaite.lt   
2012 10 04, 14:08
Kaip iššvaistyti 110 mln. dolerių? NBA žvaigždės patirtis

Image
Antoine'as Walkeris
NBA čempionas ir triskart visų žvaigždžių rungtynių dalyvis Antoine'as Walkeris prarado visus per karjerą uždirbtus pinigus.

Duodamas interviu ESPN televizijai, 2008 m. karjerą NBA baigęs A. Walkeris atskleidė, kad pinigus prarado nesėkmingai investuodamas į nekilnojamojo turto projektus.

reklama

 

„Buvau įtraukas į daugybę nekilnojamo turto projektų, kuriems bankai suteikė paskolas, o aš buvau pagrindinis laiduotojas. 2007-2008 metais prasidėjus krizei bankams buvo sunku ir jie atsiėmė pinigus“, – pasakojo A. Walkeris.

 

Nors jis pripažįsta, kad netikusius patarimus investuoti jam davė nauji jo „draugai“, nevengę naudotis sportininko turtais, buvęs krepšininkas teigia dėl nesėkmės kaltinantis tik save.

 

Anot jo, žaisdamas krepšinį ir kartu investuodamas, pastarajam užsiėmimui jis turėjo per mažai laiko, kad galėtų tinkamai įvertinti riziką.

 

„Pasakodamas savo istoriją noriu, kad iš jos pasimokytų jauni krepšininkai. Patarčiau jiems pradėti investuoti pinigus tik tada, kai baigs savo, kaip žaidėjų, karjerą, nes viską suderinti vienu metu yra sunku“, - sakė buvęs krepšininkas.

 

Bankrutavęs krepšininkas, siekdamas padengti savo skolas, prieš kelerius pardavė daugybę asmeninių savo daiktų, tarp kurių buvo ir 2006 metais su Majamio „Heat“ klubu iškovotas NBA čempiono žiedas. Už jį NBA žvaigždė gavo 21,4 tūkst. JAV dolerių.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt.



 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >